На Вінниччині для промисловості сьогодні обмежать споживання електропотужності

13:50
Автор: Vежа
Become a Patron!

На Вінниччині для промислових підприємств сьогодні застосують графік обмеження споживання електричної потужності. Також всіх користувачів просять економити електроенергію, щоб уникнути подальших обмежень.

Про це повідомляється на фейсбук-сторінці АТ “Вінницяобленерго”.

Так, сьогодні, об 11:26 диспетчер АТ “Вінницяобленерго” отримав команду від диспетчерського центру НЕК “Укренерго” на введення обмежень споживання потужності в області сьогодні з 18:00 до 22:00, зокрема, трьох черг графіків обмеження споживання електричної потужності (ГОП), що стосуються споживання промисловості.

Причиною застосування обмеження є дефіцит потужності в енергосистемі внаслідок останніх масованих ракетних атак по найважливіших об’єктах енергосистеми.

Введення ГОП означає, що промислові підприємства зможуть споживати менше потужності, ніж їм необхідно. Промисловість просять з розумінням поставитись до введення вимушених обмежень.

Водночас усіх споживачів закликають економити електроенергію, щоб уникнути подальших обмежень.

Крім того, як повідомляє Міненерго, Україна зранку отримує аварійну допомогу з Румунії, Польщі та Словаччини через дефіцит в енергосистемі.

Наразі графіки відключень (для всіх споживачів – авт.) діють у Харківській області, для промисловості у Кривому Розі і на Донеччині. Українців просять зменшити використання енергоємних приладів у пікові години – з 19:00 до 22:00.

Фото – ukrinform.com