На Вінниччині чоловіка підозрюють у допомозі “перереєстрації” автівок, які були на обліку в ТЦК

13:22
Автор: Vежа
Become a Patron!

На Вінниччині повідомили про підозру 50-річному чоловіку, який системно «допомагав» підприємствам перереєстровувати в сервісному центрі транспортні засоби, що перебували на військовому обліку у ТЦК та СП.

Як повідомляють на сайті Головного управління Нацполіції у Вінницькій області, у нього вилучили 5 000 гривень, отримані за свої «послуги». Також – пакет документів на автомобіль, який він обіцяв зняти з військового обліку.

Крім цього, за його місцем проживання слідчі знайшли ще речові докази про інші аналогічні злочини. Це, зокрема, доручення, договори купівлі продажу автомобілів та 3 000 доларів.

Затриманому повідомили про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 114-1 (Перешкоджання законній діяльності Збройних Сил України та інших військових формувань) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає до восьми років позбавлення волі.

 

На період досудового розслідування суд обрав підозрюваному запобіжний захід – домашній арешт. У рамках розслідування також перевіряються понад 30 фактів перереєстрації та зняття з обліку транспортних засобів у територіальному сервісному центрі на підставі підроблених документів.

Фото – ГУ Нацполіції у Вінницькій області