На Вінниччині чоловік знайшов на подвір’ї невідомий предмет та нагрів його – внаслідок вибуху він та його донька потрапили до лікарні

16:19
Автор: Vежа
Become a Patron!

На Вінниччині внаслідок вибуху невідомого предмету постраждали двоє людей, потерпілі перебувають в лікарні. В поліції наголошують щодо обережного ставлення з невідомими або підозрілими предметами. 

Як йдеться на сайті Національної поліції у Вінницькій області, інцидент стався 14 червня в Хмільницькому районі. Внаслідок вибуху постраждали 76-річний мешканець Калинівської територіальної громади та його 47-річна донька.

Слідчі встановлюють обставини події.

Як повідомила “Вежі” начальниця відділу комунікації поліції Вінниччини Заріна Маєвська, наразі предмет досліджують вибухотехніки та криміналісти.

Чоловік знайшов (предмет – авт.) у себе на території домогосподарства, приніс у господарську будівлю, поставив на плиту і почав нагрівати. В той час в приміщені був він і його дочка. І цей предмет здетонував. Вони отримали тілесні ушкодження, перебувають в лікарні, їх прооперовано. І причини ми не знаємо, тому що чоловік в реанімації, – каже Заріна Маєвська. 

Правоохоронці закликають громадян при виявленні підозрілого предмета не чіпати та не рухати знахідку, оскільки це може загрожувати життю та здоров’ю.

Категорично забороняється:

– брати підозрілий предмет у руки, зберігати його, нагрівати та ударяти по ньому;

– переносити, перекладати, перекочувати його з місця на місце;

– намагатися розібрати;

– кидати чи класти у вогонь;

– заносити в приміщення;

– закопувати в землю;

– здавати на металобрухт;

– використовувати для виготовлення саморобних піротехнічних засобів – петард чи вибухових пакетів.

Про знахідку вибухонебезпечного предмета необхідно терміново повідомити поліцію за номером 102 та інші оперативні служби.

Ілюстративне фото – з архіву “Вежі”

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.