На Вінниччині чоловік створює бетонний “Кобзар” та облаштовує музей українського побуту у власному будинку. ФОТО, ВІДЕО

13:15
Автор: Vежа
Become a Patron!

На Вінниччині чоловік створює бетонний прототип книжки “Кобзар” авторства класика української літератури Тараса Шевченка. Окрім того, у двох кімнатах свого будинку хоче облаштувати музей українського побуту. Таким чином мешканець села Лісова Лисіївка Калинівської громади Василь Заєць хоче привабити туристів.

Як йдеться в сюжеті “Суспільного”, екскурсії до такого імпровізованого музею чоловік проводитиме безкоштовно.

За словами Василя Зайця, він вирішив урізноманітнити вхід до свого будинку деталями, які пов’язані з класиком української літератури, адже проживає на вулиці Шевченка. Так, спочатку він встановив у себе на подвір’ї погруддя Тараса Григоровича, яке замовив з Вінниці. Згодом погруддя чоловік захотів доповнити власними виробами. Тож взявся за створення бетонного прототипу “Кобзаря”. В планах Василя Зайця ‒ зробити кобзу та погруддя Шевченка власного виробництва.

 

 

Сам чоловік за освітою будівельник. Тож, каже, знає, як працювати з бетоном. Над прототипом “Кобзаря” працює з минулого тижня. За словами чоловіка, для виробництва “книги” використав пісок, щебінь та арматуру.

 

 

Що ж стосується музею українського побуту, то там, каже чоловік, будуть представлені старовинні монети, нагрудні значки, посуд, тканні рушники та знаряддя праці. Їх Василь Заєць купував у різних містах України, дещо залишилося від родичів. Також, частину експонатів принесли односельці, коли дізналися про музей.

Фото та відео – “Суспільного”