На Вінниччині через підвищення температури повітря вводять тимчасові обмеження руху великовагового і великогабаритного транспорту

15:15
Автор: Vежа
Become a Patron!

На Вінниччині впроваджується режим обмежень в дорожньому русі автомобільними дорогами загального користування області для великовагових та/або великогабаритних транспортних засобів (з 9:00 до 22:00).

Як повідомляє Вінницька обласна військова адміністрація, це стосується транспорту, фактична маса якого понад 24 тонни і з навантаженням на вісь 7 тонн.

Такі обмеження запроваджують з червня по вересень через сезонне підвищення температури повітря (денна пора доби за температури повітря вище +28). Як зазначено, в цей період великовагові чи великогабаритні транспортні засоби можуть суттєво пошкодити дорожнє покриття та призвести до руйнування автодоріг.

Водночас рух дозволяється таким транспортним засобам, які перевозять небезпечні, швидкопсувні вантажі, живих тварин і птиці. Також – тим, що займаються перевезенням, які пов’язані із запобіганням або ліквідацією наслідків надзвичайних ситуацій.

Відтак, Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Вінницькій області, ДП «Служба місцевих автомобільних доріг у Вінницькій області» мають:

– встановити відповідні забороняючі та інформаційні дорожні знаки,

– встановити інформаційні панно

– визначити місця для розташування спецмайданчиків чи стоянок великовагових та/або великогабаритних транспортних засобів на період дії режиму обмежень в дорожньому русі.

Своєю чергою, районні військові адміністрації, виконавчі комітети органів місцевого самоврядування в межах відповідних адміністративно-територіальних одиниць мають проінформувати населення, керівників підприємств, установ та організацій, інших зацікавлених сторін про встановлені обмеження в дорожньому русі.

Зазначено, що ці рекомендації довели до відома органів місцевого самоврядування Управлінням Патрульної поліції у Вінницькій області Департаменту патрульної поліції.

У місцях перетину Державного кордону України працівниками Подільської митниці, Могилів-Подільського прикордонного загону імені Героя України старшого лейтенанта В’ячеслава Семенова Південного регіонального управління Державної прикордонної служби України також інформують перевізників про тимчасові обмеження. 

Габаритно-ваговий контроль та документальний ваговий контроль на дорогах загального користування області здійснюватимуть:

– Управління Нацполіції у Вінницькій області,

– Управління Патрульної поліції у Вінницькій області,

– Відділ державного нагляду (контролю) у Вінницькій області.

Фото – tvoemisto.tv