На Вінниччині через падіння уламків ворожого дрона без світла були мешканці чотирьох населених пунктів

11:33
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Вінницькій області внаслідок падіння уламків ворожого дрона було пошкоджено обладнання одного з енергетичних об’єктів. 

Як йдеться на Facebook-сторінці Міністерства енергетики України, внаслідок цього було знеструмлено понад 23 тисячі абонентів у 4 населених пунктах. На ранок більшість із них заживили.

Водночас, як зазначають в міністерстві, через складну ситуацію в енергосистемі України застосування графіків погодинних відключень в регіонах можливе сьогодні з 19:00 до кінця доби, та просять громадян відповідально ставитись до електроспоживання.

– Аби зменшити тривалість відключень, Міненерго звертається до споживачів з проханням про економне та відповідальне споживання електроенергії. Це важливо для балансування енергосистеми та стабілізації енергопостачання. Важливо зменшити використання енергоємних приладів у пікові години (особливо ввечері з 17:00 до 22:00). Промислових споживачів просимо максимально залучати імпорт для гарантованого уникнення відключень та посилення стійкості енергосистеми, – вказано в публікації. 

Нагадаємо, раніше в Повітряних Силах ЗСУ повідомили, що в ніч на 17 травня ворог застосував 20 ударних дронів типу “Shahed-131/136”. Всі вони були збиті в межах Харківської, Полтавської, Вінницької, Одеської та Миколаївської областей.

Ілюстративне фото – www.rbc.ua

Читайте також: Вночі в небі над Україною збили 20 “шахедів”, у тому числі – на Вінниччині

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.