На Вінниччині через нестачу судитимуть начальника складу військової частини

13:45
Автор: Vежа
Become a Patron!

На Вінниччині судитимуть начальника складу військової частини за обвинуваченням у недбалому ставленні до військової служби. Зокрема, на складі, начальником якого він був, було виявлено нестачу 73 бронежилетів та 164 шоломів бойових балістичних.

Як повідомляється на сайті прокуратури у сфері оборони Південного регіону, його дії завдали збитків на загальну суму понад 4,2 мільйона гривень.

Досудовим розслідуванням встановлено, що у квітні 2022 року на склад військової частини було прийнято 1000 бронежилетів та 3500 шоломів бойових балістичних. Однак, старший сержант, обіймаючи посаду начальника складу, недбало поставився до виконання своїх службових обов’язків щодо необхідності суворого виконання правил приймання, зберігання, видавання та здавання майна речової служби. Як наслідок, на складі було виявлено нестачу 73 бронежилетів та 164 шоломів бойових балістичних, – йдеться в повідомленні.

Зрештою, до суду направили обвинувальний акт стосовно начальника складу групи матеріального забезпечення військової частини за фактом недбалого ставлення до військової служби (ч. 4 ст. 425 КК України). Санкція передбачає за злочин позбавлення волі на строк від п’яти до восьми років.

Фото прокуратури

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.