На Вінниччині 10 разів за добу гасили траву

9:15
Автор: Vежа
Become a Patron!

Тільки протягом однієї доби бійці ДСНС десять разів ліквідували загоряння сухої трави в різних частинах Вінницької області.

Як повідомляється на сайті Головного управління ДСНС у Вінницькій області, протягом доби з 13 на 14 березня рятувальники десять разів реагували на повідомлення про спалювання сухої трави. Наприклад, 13 березня о 20:25 до Служби порятунку 101 надійшло повідомлення про те, що в селі Немія Могилів-Подільського району спалюють траву. Бійці ДСНС прибули на місце виклику прибули о 21:47, а пожежу вдалось ліквідувати о 23:16.

Також повідомлення про пожежі в екосистемах протягом того дня надходили з Барського, Хмільницького, Калинівського, Липовецького, Літинського, Мурованокуриловецького, Тростянецького та Вінницького районів. Внаслідок всіх цих пожеж було знищено 11 Га сухої трави. Для боротьби з вогнем було залучено 36 чоловік особового складу ДСНС та 10 одиниць спецтехніки.

Варто зазначити, що, відповідно до повідомлення міської ради, з наступного тижня у Вінниці почнуть працюватис пеціальні мобільні групи, які виявлятимуть осіб, які спалюють листя та суху траву.

Фото: ГУ ДСНС у Вінницькій області