На Старому місті облаштували майданчик для воркауту. ВІДЕО

9:52
Автор: Vежа

На Старому місті завершили встановлення майданчика для занять вуличним спортом. На його будівництво витратили майже мільйон гривень. 

Як повідомляють на сторінці міського голови Сергія Моргунова у Facebook, новий майданчик з’явився на площі Шкільній. Наразі це найбільший у Вінниці спорткомплекс для вуличної гімнастики. На площі у 350 квадратних метрів встановили 15 комплексів для тренування.

 

Зокрема, є бруси, турніки, рукоходи, шведські стінки, боксерські груші тощо. Одночасно на майданчику можуть тренуватися до 50 осіб. Також є можливість проводити змагання з воркауту різного рівня.

– Упевнений, що Вінниця обов’язково стане постійним місцем проведення чемпіонатів зі street workout. У нас є не тільки мотивована і спортивна молодь, але й умови для того, щоб проводити професійні змагання, – йдеться у дописі.

Ідея такого спортивного майданчика належить мешканцям району, які надіслали проект на участь у конкурсі “Бюджет громадських ініціатив”. За задумом авторів, майданчик – лише перший етап реконструкції спортивного поля.

 

– Тут зранку до вечора – уся дітвора з мікрорайону. Вийшов класний осередок активного, а головне здорового відпочинку. І найважливіше, що це результат співпраці з громадою Старого міста. Мешканці ініціювали, а ми підтримали реалізацію проекту з бюджету, – додали у дописі.

У будівництво майданчика інвестували майже один мільйон гривень з міського бюджету.

Читайте також: Слек, воркаут та кросфіт: де і коли у Вінниці тусуються «неформальні» спортсмени. ОГЛЯД

Читайте також: На Старому місті реконструюють майданчик для занять вуличним спортом

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.