На ремонт вінницьких доріг цього року витратять 100 мільйонів. ПЕРЕЛІК

12:41
Автор: Андрій Качор
Become a Patron!

Протягом 2017-го року міська влада Вінниці планує здійснити поточних та капітальних ремонтних робіт на дорогах та вулицях на суму близько 100 мільйонів гривень.

Про це сьогодні заявив міський голова Вінниці Сергій Моргунов під час візиту на будівництво нової школи у мікрорайоні Поділля.

“Ми вчора бачили, як протягом ночі завершили заміну асфальтного покриття на Староміському мосту, тепер більшість таких ремонтів відбуватимуться в нічну пору доби, аби найменше заважати автомобілістам. Наразі в нас заплановано кілька великих капітальних проектів та багато поточних ремонтів”, – сказав Моргунов.

Так, зі слів міського голови, днями виконали поточний ремонт на вулиці Князів Коріатовичів до виїзду на вулиці Соборну у зв’язку зі значним навантаженням на цю транспортну артерію. Поточний ремонт дороги проведуть і на Київському мосту. Окрім цього мають намір  розширити Немирівське шосе, відремонтувати ділянку вулиці Пирогова від ресторану “Велюр” до станції “Дачна”.

Серед найбільших об’єктів по капремонту дорожнього полотна в цьому році – закінчення робіт по Немирівському шосе від Чехова до нової межі міста, продовження робіт на Тяжилові – від вул. Лугової до виїзду з міста. Тут планується виконання комплексу робіт: розширення дороги, додаткове освітлення, тротуари, велодоріжка тощо. Так само в комплексі планується здійснити капремонт вул. Бучми загальною протяжністю у три кілометри.Там же будуть облаштовані зупинки громадського транспорту та здійснено утеплення найближчої школи.

Наразі вже розпочинається капітальний ремонт дороги по проспекту Юності від вул. Андрія Первозванного до садиби Пирогова.