На продовження ремонту вулиці Нечая у Вінниці готові витратити понад 100 мільйонів

11:07
Автор: В'ячеслав Луцков
Become a Patron!

На капітальний ремонт дороги та тротуару по вулиці Д. Нечая (від вул. Московської до вул. Брацлавської) готові витратити понад 100,6 мільйона гривень. Роботи планують завершити до 30 жовтня 2022 року.

Відповідне тендерне оголошення на сайті публічних закупівель ProZorro розмістив замовник – Департамент комунального господарства та благоустрою Вінницької міської ради.

Серед передбачених робіт на різних ділянках: видалення старих та аварійних дерев, демонтаж білбордів, улаштування колодязів, капітальний ремонт дороги та тротуару, відновлення зруйнованого асфальтобетонного покриття, нанесення велодоріжки, підвищення посадкових платформ, встановлення тактильної плитки та дорожніх знаків, заміна світлофорів, садіння дерев та кущів тощо.

Загалом, згідно з мапою, ділянка вулиці Данила Нечая від вулиці Московської до вулиці Брацлавської складає майже два кілометри.

Очікувана вартість робіт – 100 625 706 гривень 8 копійок. Кінцевий строк подання тендерних пропозицій – 6 квітня 2021 року. У разі успіху тендерної закупівлі роботи мають завершити до 30 жовтня 2022 року.

Нагадаємо, раніше на вулиці Д.Нечая здійснювали ремонт від вул. Московської до вул. Федорова – на ділянці протяжністю 1242 метри. Детальніше про те, що нового з’явилось на вулиці після робіт, можна дізнатись ТУТ.

Фото – google.maps

Читайте також: Велодоріжки, нове освітлення та кабелі – в землю: як ремонтують вулицю Данила Нечая у Вінниці. ФОТО

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.