На Поділлі зведуть шість 7-поверхівок: завершується громадське обговорення

17:52
Автор: Валерія Жовтун
Become a Patron!

Завершується громадське обговорення містобудівної документації забудови території між вулицями Професора Шульги та Князів Коріатовичів.

За інформацією міськради громадські слухання із зазначеного питання відбудуть­ся 16 лютого о 15:00 за адресою: вул. Пушкіна, 38, (актова зала департаменту архітектури та містобудування міської ради).

Нагадаємо, що громадське обговорення зведення багатоквартирних житлових будинків розпочалося в листопаді минулого року. Замовником виготовлення документації є департамент архітектури та містобудування.

Пропозиції та зауваження необхідно було надсилати протягом місяця до департаменту правової політики та якості міськради за адресою: м. Вінниця, вул. Соборна, 59, каб. 710, тел. 59-51-59, 59-51-55. Однак, лише сьогодні, 9 лютого, на сайті міськради з’явилося відповідне повідомлення про завершення громадського обговорення.

Відзначимо, що в детальному плані зазначено територію забудови саме між вулицями Професора Шульги та Юківка, а не Князів Коріатовичів, як вказано у назві громадських обговорень та слухань. Зокрема ідеться про зведення шести 7-поверхівок,  36 гаражів та одного торговельного приміщення.

Читайте також: У Вінниці на місці колишнього таксопарку запроектували новий мікрорайон

Забудова біля Стрижавки та житловий квартал зі школами на Зулінського: починаються громадські обговорення. ГРАФІКА