На Південному Бузі зафіксували викид невідомої речовини

12:22
Автор: Vежа

Екологи Ладижинської ТЕС повідомляють про викид невідомої речовини у води річки Південний Буг. 

Як йдеться в повідомленні підприємства, 14 серпня екологами Ладижинської ТЕС під час обстеження русла Південного Бугу було виявлено рідину, яка утворила на поверхні води пляму площею більше 1 га води.

Повідомляється, що пляму було виявлено вверх по течії від Ладижинської ТЕС, а саме навпроти села Степашки. Екологи енергетичного підприємства заявляють, що це “виключає причетність Ладижинської ТЕС до даного інциденту”.

За попередніми висновками та візуальним оглядом – пляма утворена з рідини неприроднього походження. Має темно-коричневий колір та неприємний запах. Екологи Ладижинської ТЕС одразу повідомили про даний факт Вінницьку екологічну інспекцію. Для відбору на місце події оперативно було направлено старшого державного інспектора з охорони навколишнього середовища Вінницької області”, – ідеться в повідомленні..

Зазначається, що екологічним інспектором були відібрані проби в трьох різних місцях відповідної ділянки. Результати аналізу води будуть відомі після проведення детального лабораторного дослідження, не раніше наступного тижня. З огляду на це екологи радять утриматися від купання у водоймі, принаймні до оприлюднення результатів досліджень та визначення джерела забруднення.