«На передовій до магазину трохи далеко»: вінничани продовжують збирати допомогу для АТОвців

18:16
Автор: Дар'я Гоц
Become a Patron!

Вінницькі волонтери продовжують збирати допомогу для українських бійців, які знаходяться у зоні АТО на передовій. Долучитися до збору найнеобхідніших речей для військовослужбовців можуть всі вінничани вже цими вихідними.

У суботу та неділю, 11 і 12 лютого, на площі героїв Небесної Сотні (колишня Театральна) з 10:00 до 16:00 волонтери прийматимуть речі, їжу – все, що принесуть вінничани. Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook волонтер Андрій Сірак.

Він зазначає, що допомогу збирають саме для військових, які знаходяться на передовій у зоні АТО, від Авдіївки до Широкіного. Серед нагальних потреб військових волонтери називають:

  • засоби гігієни: вологі серветки, засоби для гоління
  • чай, каву
  • цигарки
  • теплу білизну, шкарпетки
  • висококалорійні харчі,  противірусні ліки.

– На передовій до магазину трохи далеко, тому ми збираємо те, що завжди потрібно бійцям, адже вони не можуть просто піти та купити необхідні речі. Будемо формувати допомогу для кожної “точки”. Кожен підрозділ отримає свій збірний кломплект у якому буде все від зубної пасти до кави. Будемо намагатися забезпечити хоча б мінімальні потреби, – розповідає Андрій Сірак.

Минулими вихідними волонтери також збирали допомогу для бійців від вінничан. Тоді їм вдалося зібрати понад 100 банок закруток, близько 60 кілограм макарон та круп, цукор, консерви, печиво, цигарки, теплі ковдри, олію.

  • Демобілізовані бійці приносили свої речі, – продовжує волонтер. – Також нам вдалося зібрати 3559 гривень, навіть діти приносили свої “кишенькові заощадження”.

Волонтери закликають вінничан долучатися до збору найнеобхідніших речей цими вихідними. Однак варто врахувати, що допомогу збирають виключно для бійців АТО, тому, за можливості, просять приносити речі військового зразка, хоча і наголошують, що не відмовляться від будь-якої допомоги.

Усю зібрану вінничанами допомогу волонтери повезуть до зони АТО вже наступного тижня.

Фото зі сторінки Андрія Сірака