× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

На новорічні свята у Вінниці виділили понад 1,7 мільйона

8:22
Автор: Дар'я Гоц

Для головної Новорічної ялинки Вінниці придбають понад три сотні дерев. Загалом новорічні святкування коштуватимуть місту 1 728 535 гривень.

У рішенні виконавчого комітету Вінницької міської ради вказано, що загалом на новорічні святкування планують витратити 1 728 535 гривень.

Традиційно, головна ялинка буде у Центральному парку. Для оздоблення металевого каркаса придбають 321 живу ялину, за що з бюджету заплатять 195 840 гривень. Висота дерев різна: від одного метру до восьми. Вказано, що дерева привезуть з Ярмолинецького та Новоушицького лісгоспів, що в Хмельницькій області.

На декоративне оздоблення головної ялинки у парку та ще однієї в парку Дружби народів витратять 197 697 гривень. Тут роботи передбачають огляд дерев у лісгоспах та їхню заготівлю для перевезення до Вінниці, монтаж каркаса та його фарбування, навішування іграшок на ялинки, встановлення дерев’яних щитів на квітники у Центральному парку тощо. За 142 649 гривень придбають 150 новорічних іграшок для прикрашання міської ялинки. Це мають бути декоративні шишки, довжиною 60 сантиметрів. Вказано, що вартість однієї такої іграшки становить 950, 99 гривень.

Окрім самих дерев та їхнього декоративного оздоблення, у вартість новорічного святкування у Вінниці входить придбання та встановлення огорожі навколо ялинки, придбання святкової конструкції «2020», монтаж захисної конструкції на фонтан на майдані Незалежності, монтаж композиції «Вертеп», утримання біотуалетів та євроконтейнерів, а також оренда спецавтотранспорту для монтажу святкової ілюмінації по місту.

Крім того, у Центральному парку традиційно встановлять Луна Парк, з’являться новорічні ярмарки. Також планують освітлення центральної частини міста, а тому пропонуватимуть керівникам комунальних підприємств, закладів освіти та культури, керівникам підприємств різної форми власності святково прикрасити вітрини, фасади будівель та прилеглі до них території.

До речі, придбають гірлянди для додаткового декорування Майдану Незалежності та головної ялинки. На це витратять 267 300 гривень.

Для порівняння, минулого року на новорічні святкування у Вінниці виділяли дещо менше — майже півтора мільйона гривень.

Додамо, що традиційно головну ялинку у Центральному парку відкривають 19 грудня і триватимуть свята місяць. Як відбувалось відкриття минулого року можна побачити за посиланням:

У Вінниці засяяла вогнями головна ялинка міста. ФОТОРЕПОРТАЖ

Ілюстративні фото з архіву Vежі

Вгору

Дякуємо!

Тепер редактори знають.