× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

На нове кладовище біля Сабарова та «Академічного» виділили понад 40 мільйонів

13:20
Автор: Дар'я Гоц

Нове міське кладовище поблизу Сабарівського шосе та мійкрорайону «Академічний» з’явиться вже за два роки.

Відповідний тендер опублікували на сайті публічних закупівель 6 квітня. Будуватимуть новий цвинтар у дві черги. Попередня вартість будівельних робіт становить 40 334 870 гривень. Замовник – Департамент комунального господарства та благоустрою Вінницької міської ради.

Нове кладовище буде знаходитися по Сабарівському шосе між мікрорайонами «Академічний» та Сабарів. Під нього виділили 36 гектарів землі.

Нагадаємо, що ще навесні 2016 року мешканці мікрорайону збирали обговорення та мітинги, аби міська влада знайшла інше місце для цвинтаря. Однак, альтернатив не знайшли і мешканцям пообіцяли, що по-перше, кладовище буде заповнюватися зі сторони Сабарова, а по-друге, його огородять парканом та зоною зелених насаджень. Планують, що місць на новому кладовищі вистачить приблизно на 10 років.

Згідно із тендерною документацією кінцевий термін виконання всіх будівельних робіт – до 31 грудня 2018 року. Наразі приймають тендерні пропозиції, аукціон відбудеться 25 квітня. Самі ж будівельні роботи можуть розпочатися вже у травні цього року.

Вгору

Дякуємо!

Тепер редактори знають.