На номерних знаках авто, зареєстрованих онлайн, будуть спеціальні літеросполуки

18:14
Автор: В'ячеслав Луцков
Become a Patron!

На українських номерних знаках авто, які були оформлені онлайн, будуть відсутні літеросполуки регіонів. Натомість на них будуть нові літерні позначки – «ЕD», «DC», «DI» та «PD».

Про це повідомляється у Наказі МВС від 12 грудня 2022 року “Про затвердження Змін до Вимог до державних номерних знаків транспортних засобів”.

– На знаках, що належать транспортним засобам, які зареєстровані на підставі договору, укладеного відповідно до пункту 81 “Порядку державної реєстрації (перереєстрації), зняття з обліку автомобілів, автобусів, а також самохідних машин, сконструйованих на шасі автомобілів, мотоциклів усіх типів, марок і моделей, причепів, напівпричепів, мотоколясок, інших прирівняних до них транспортних засобів та мопедів”, замість літеросполук, які позначають адміністративно-територіальну належність місця реєстрації транспортного засобу, використовуються такі літеросполуки:

– «ЕD», «DC» – у разі якщо договір укладено із застосуванням засобів електронного кабінету водія функціональної підсистеми Єдиного державного реєстру єдиної інформаційної системи МВС;

– «DI», «PD» – у разі якщо договір укладено через Єдиний державний вебпортал електронних послуг, зокрема з використанням мобільного додатка Порталу Дія (Дія)», – йдеться в документі.

Разом з тим, для номерних знаків, що не були отримані в означений спосіб, все ще діють літеросполуки, які позначають адміністративно-територіальну належність місця реєстрації транспортного засобу (АВ, АС, АК тощо).

Відповідний Наказ МВС наразі вже є чинним.

Ілюстративне фото – 24 канал