На морозі та без російської попси: у Вінниці обрали найкращу караоке-співачку. ФОТОРЕПОРТАЖ

13:07
Автор: Марина Однорог
Become a Patron!

Шість конкурсантів і конкурсанток за годину караоке-шоу «Зірка на ялинці» лише завдяки голосу зібрали майже три тисячі гривень на благодійність. Переважно україномовний репертуар, батьки та друзі із шапками Діда Мороза та бум від Олега Винника — саме так відбувся фінал шоу.

Для вінницьких молодих виконавців немає поганої погоди і жоден холод їх не лякає, адже вчора, 14 січня, вони не побоялися продемонструвати свій талант на сцені біля Головної ялинки міста на фіналі караоке-шоу «Зірка на ялинці». Подібний конкурс у Вінниці відбувається вперше та є аналогом відомого київського шоу «Караоке на Майдані» з Ігорем Кондратюком.

Після відбіркових турів у фінал ввійшли шестеро юних виконавців та виконавиць. Ними стали Яна Страшко, Денис Беспетчук, Максим Тріска, Вікторія Левчук, Евеліна Манжос та Юлія Зілінська. За умовами конкурсу вони мали виконати куплет та приспів обраної пісні, а їх помічники в цей час збирали гроші у новорічні шапки серед публіки, якої цього вечора було досить багато. Відповідно, перемогу мав отримати виконавець, який збере найбільшу кількість грошей.

Репертуар молодого покоління приємно здивував, адже всі пісні були виключно українською мовою. Так, наприклад, Денис Беспетчук виконав хіт Івана Наві «Такі молоді» та привітав всіх вінничан зі святами.

Наступною на сцену вийшла Яна Страшко разом із батьком, який збирав кошти. Дівчина виконала одну із топових пісень цьогорічного караоке – «Тримай» Христини Соловій. Глядачі шоу активно підтримували учасницю аплодисментами.

Наймолодшою учасницею шоу стала Юлія Зілінська, яка виконала пісню української співачки Альоши «Калина-калина», кошти для фіналістки також збирав батько. Варто відзначити, що виконання Юлії було одним із найсильніших серед всіх фіналістів та фіналісток. Хоча  куплет і приспів виявилися дуже короткими.

Евеліна Манжос відразу отримала «чарівний цьомчик» від мами, яка займалася збором коштів, та заспівала композицію Катерини Бужинської «Як у нас на Україні». Аудиторія значна «ожиливилася», багато хто почав підспівувати та навіть танцювати в колі. Дівчинка виконала пісню, здавалося, не гірше від оригіналу.

Іншу учасницю «диким криком» зустрів у натовпі фанат чим спровокував ведучого на жарти. Сама ж Вікторія Левчук виконала композицію Скрябіна «Старі фотографії». 

Останній фіналіст Максим Тріска виконав пісню гурту «Скай» «Ти сподобалась мені», чим викликав схвальні вигуки у слухачів. Максим досить впевнено почувався на сцені, а виконання було одним із найкращих цього вечора.

Поки рахувалися кошти нагородили також переможницю конкурсу «ВінницяНайкраща Ялинка», нею стала Світлана Іскра. Жінка виграла новий смартфон за найкраще фото.

  • Я ніколи нічого не вигравала у фейсбуку через репости. Цей також зробила і не сподівалася на перемогу. Але от, дива трапляються! — емоційна сказала переможниця.

Після нагородження фіналісти караоке мали можливість виконати ще по одній пісні. Деяким, до речі, друга спроба вдалася краще. Можливо, роль зіграв і вибір пісні, або ж менше хвилювання.

Справжній фурор серед глядачів викликав Максим Тріска піснею «Счатье».

  • Максе, ти сказав, що хочеш виконати пісню «Счастье». Я знаю тільки два «счастья» — перше це Олега Винника, інше — Стаса Пьєхи, — уточнив ведучий.

  • -Я буду співати «Счастье» Винника, — відповів Максим, чим викликав справжній сплеск емоцій у глядачів.

Можливо, якщо би Максим виконав цю пісню, то отримав перемогу, але пощастило іншій учасниці конкурсу. «Чарівний цьомчик» від мами, вдалий вибір пісні та гроші глядачів зробили свою — перемогу отримала 12-річна Евеліна Манжос, якій вдалося зібрати 681 гривню. За це вона отримала з рук директора департаменту культури Максима Філанчука планшет. А всі інші учасники — заохочувальні призи від ресторанів та торгових закладів міста.

  • Це дуже цікавий конкурс, я вперше беру участь в подібному шоу. Дякую всім організаторам, це були незабутні емоції. Я думала, що це нереально, що я виграю планшет, а мій якраз поламався. Я дуже рада, -сказала зі сцени Евеліна.

Друге місце дісталося наймолодшій учасниці шоу — Юлії Зелінській, третє — Левчук Вікторії, четверте — Масиму Трісці, пяте — Беспетчук Денису і шосте — Страшко Яні. Загалом фіналісти зібрали 2925 гривень. Всі ці кошти відправлять на благодійність, а учасники отримали в подарунок сертифікати від спонсорів шоу, а також запис власної пісні на професійній студії звукозапису.

Фото Андрія Завертаного

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.