На Майдані Небесної Сотні у Вінниці відтворюють антураж Революції Гідності. ФОТОРЕПОРТАЖ

15:22
Автор: admin
Become a Patron!

Сьогодні, в день четвертої річниці початку Євромайдану та Революції Гідності, вінницькі майданівці в середмісті Вінниці намагаються відтворити атмосферу й антураж подій чотирирічної давності.

Металеві бочки, біля яких грілися революціонери, шини та муляжі коктейлів Молотова як символи українського протесту, та навіть безкоштовний гарячий чай – усе це зараз можна побачити та скуштувати на колишній площі Театральній. Сьогодні вона носить назву Майдану Героїв Небесної Сотні та була перейменована саме на честь подій 2013-2014 років.

Як повідомив Vежі один з організаторів акції Артем Михайлов, таку обстановку на площі зберігатимуть ще протягом кількох годин. Наразі на майдані почали встановлювати техніку: екран та проектор – тут будуть показувати фільми про попередню українську революцію.

Після показу першого фільму на площі влаштують “відкритий мікрофон”: кожен охочий зможе розповісти власні спогади про Майдан, а також висловитися про те, чи досягла Революція своїх цілей. За тим організатори акції анонсували молебень і продовження показів тематичних стрічок. Загалом захід триватиме приблизно до 18:00-19:00.

Нагадаємо, що сьогодні вранці представники влади та громадськості вшанували пам’ять загиблих на Майдані біля Меморіалу полеглим героям, що на Європейській площі. А в просторі “Артинов” відбувся круглий стіл за участі вінницьких учасників Майдану, де вони намагалися підбити підсумки революції за чотири роки після її початку. Репортаж з круглого столу очікуйте на Vежі незабаром.

Фото Андрія Завертаного

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.