На Ладижинській ТЕС аварійно зупинили роботу енергоблоку

11:41
Автор: Олеся Яненко

Вчора ввечері була призупинена робота блоку Ладижинської ТЕС, що на Вінниччині. Причиною став шум у топці котла.

Про це в телеграм чаті написав депутат Верховної ради, голова комітету з питань енергетики Андрій Герус:

– Сьогодні було аварійно зупинено ще два енергоблоки, обидва на електростанціях групи компаній ДТЕК. О 00:52 у аварійний ремонт зупинено блок №2 Ладижинської ТЕС (ДТЕК Західенерго). Причина – шум у топці котла.

Андрій Герус

 

Окрім цього також вчора 04:58 призупинили роботу блоку №5 Добротвірської ТЕС (ДТЕК Західенерго). Причина – несправність автомата безпеки. “Такі зупинки енергоблоків суттєво ускладнюють роботу енергосистеми, а сьогодні вночі температура впаде до -14С. Тим не менше системний оператор Укренерго збалансовує ситуацію за рахунок інших джерел, всім споживачам є стабільна та безперебійна подача електроенергії”.

Як повідомляє Ладижинська ТЕС на своїй фейсбук-сторінці, енергетики електростанції змушені були зупинити енергоблок №2 через “свіщ” на поверхні котлоагрегату. “Такий недолік в роботі обладнання нерідке явище для будь-якої теплової генерації і зазвичай наші енергетики вправно та оперативно його усувають”, – пишуть в повідомленні.

– Найголовніше, що це не вплинуло ні на енергопостачання регіону, ні на роботу самої ТЕС. Тож чекаємо, що вже через короткий проміжок часу енергоблок #2 знову почне виробляти мегавати світла в енергосистему. А щоб не втрачати потужності в енергосистемі ДТЕК увімкнув ще один енергоблок на Запорізькій ТЕС.

Фото – УНІАН, архів Veжі

Читайте також: На Вінниччині відкрили провадження щодо витрат бюджетних коштів на Ладижинській ТЕС

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.