× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

На Київському мосту до липня мають облаштувати тротуари та сходи

10:15
Автор: Юлія Плахтій

У Вінниці планують влаштувати 958 квадратних метрів поліуретанового покриття тротуарів Київського мосту, а також виконати низку інших робіт. Завершити все мають до 1 липня 2021 року.

Відповідне тендерне оголошення про реконструкцію мостової споруди по вулиці Чорновола (завершення робіт) на сайті публічних закупівель ProZoro розмістив замовник – Департамент капітального будівництва Вінницької міської ради.

Архівне фото

Очікувана вартість робіт – 13 мільйонів 658 тисяч 700 гривень.

Як зазначено в тендерній документації, виконавець має здійснити такі основні види робіт:

– влаштування поліуретанового покриття тротуарів – 958 “квадратів”;
– захист відремонтованих та підсилених залізобетонних конструкцій – 2400 “квадратів”;
– влаштування сходів – 53 метри;
– опорядження перильної та бар’єрної огорожі – 800 метрів;
– влаштування зовнішнього освітлення – 10 штук;
– облаштування конусів споруди.

Учасники процедури закупівлі повинні надати у складі тендерних пропозицій інформацію та документи, які підтверджують відповідність тендерної пропозиції учасника технічним, якісним, кількісним та іншим вимогам до предмета закупівлі, установленим замовником згідно з окремим додатком.

Підрядник має розпочати роботи протягом десяти днів з дня підписання договору. Кінцевий строк подання тендерної пропозиції – до 2 березня 3 2020 року.

Архівне фото

Нагадаємо, основні роботи з ремонту Київського мосту тривали з 11 березня 2017 року до 24 серпня 2018 року і вартували місту близько 56 мільйонів гривень. У вересні на додаткові ремонтні роботи виділили ще близько 26 мільйонів гривень. Переможцем у аукціоні на виконання робіт в обох випадках було ТОВ “МСУ-2”.

Водночас, в червні минуло року стало відомо, що вінницька міськрада судиться за незавершений вчасно ремонт Київського мосту. Попри те, як повідомив Vежі Ігор Кравець, директор Департаменту капітального будівництва ВМР, підрядник тоді не завершив окремі види робіт. Відповідно, міська влада прагнула розірвати договір та повернути виплачений аванс на суму 2 508 364 гривень 49 копійок.

“В них ( у ТОВ “МСУ-2″ – авт.) закінчилася дія договору 1 грудня 2018 року, але вони не закрили аванс і не доробили роботу. Потрібно було доробити бар’єрні огородження і тротуари. Тому ми подали на них до суду” – розповів Vежі Ігор Кравець.

Читайте також: Білосніжна розмітка і м’який асфальт: Київський міст за кілька годин до відкриття. ФОТОРЕПОРТАЖ

Читайте також: Вінницька міськрада судиться за незавершений вчасно ремонт Київського мосту

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Вгору

Дякуємо!

Тепер редактори знають.