На кінофестиваль до Вінниці приїде Катя Осадча та DZIDZIO

16:54
Автор: Марина Однорог
Become a Patron!

XII Міжнародний ВІННИЦіЯНСЬКИЙ фестиваль комедійного та пародійного кіно цьогоріч триватиме два дні.

Традиційно у Вінниці після Дня міста відбувається ВІННИЦіЯНСЬКИЙ фестиваль комедійного та пародійного кіно. Цьогоріч організатори внесли деякі зміни та зробили його дводенним. Відтак,  побачити найкращі стрічки програми та нові українські мультфільми та фільми вінничани зможуть 6-го та 7-го вересня на Майдані Незалежності.

Першого дня «Українське кіно просто неба» почнуть демонструвати з 14.00. На цей день заплановано два покази. Перший – анімаційний фільм для дітей «Микита Кожум’яка», який презентуватимуть актори Віктор Андрієнко та Валерій Чигляєв.

Другий – фільм «DZIDZIO Контрабас», який презентуватиме актор Михайло Хома (DZIDZIO).

– Якщо все буде так, як ми собі запланували, то Михайло розповість ще про новий фільм, який він зараз продюсує і в якому знімається. Також ми хочемо зробити таку невеличку прес-конференцію, яку можна буде побачити на великих екранах на Майдані Незалежності. Я думаю, що Михайло – це та людина, з якою завжди приємно спілкуватися, до того ж він дуже неординарний та веселий, – розповідає куратор фестивалю Євген Майданик.

7-го вересня традиційно розпочнеться показ кращих фільмів фестивалю та нагородження переможців у чотирьох номінаціях «Відеокліп», «Анімація», «Реклама» та «Шорт побери». Також на нагородженні вінничани зможуть побачити виступи акторів Олега Філімонова, Сергія Середи, Яна Левінзона, Євгена Чепурняка та Анатолія Борсюка. Також для всіх присутніх виступить гурт «Пан Карпо».

– Наш фестиваль спочатку задумувався як фестиваль пародій. У нас церемонія нагородження – це пародія на вручення Оскара. А головна нагорода фестивалю – золотий летючий слон, це вже пародія на Венеціанський фестиваль, де є золотий летючий лев, а в нас слон, – додає Євген Майданик.

Комерційний директор компанії «Діадема» Олександр Дерун розповів, що йому дуже приємно, коли відомі актори мають такі цікаві спогади про Вінницю та фестиваль у вигляді летючих слонів, адже їх отримують всі гості фестивалю.

Організатори та партнери також відмітили те, що відомі актори, КВНщики та ведучі завжди позитивно ставляться до фестивалю, адже він має хорошу репутацію не лише в українських мистецьких колах, але й в закордонних.

Для багатьох учасників минулорічних фестивалів він став поштовхом до розвитку. Організатори розповіли, що деякі закордонні учасники почали знімати продовження коротких роликів, а інші під своїми відео додають напис, що цей фільм переміг у ВІННИЦіЯНСЬКому фестивалі у Вінниці. Таким чином фестиваль та місто популяризують і за кордоном.

– Мережа Інтернет робить своє і багато учасників, які вже перемагали у нас на фестивалі, розповідають своїм знайомим. Кожна компанія, яка отримує слона, вже ставить собі галочку і пише на своїх сторінках про перемогу, – розповідає Євген Майданик.

Ведучою церемонії нагородження летючими слонами цьогоріч стане  Катерина Осадча.

Прямі трансляції фестивалю можна буде переглянути на телеканалі «ВІТА» та на сайті www.vinnician.org.

Також 22 серпня о 18.00 на площі біля міського Палацу мистецтв відбудеться церемонія відкриття, а о 20.30 показ фільмів конкурсної програми, які вже оцінило міжнародне журі.

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.