На фестивалі “Ticket to the SUN” у Вінниці виступлять “The Hypnotunez”, “Zapaska” і Мирослав Кувалдін

20:36
Автор: Vежа
Become a Patron!

На триденному мистецькому вікенді “Ticket to the Sun” у Вінниці виступлять “The Hypnotunez”, “Zapaska”, “Очеретяний Кіт”, Мирослав Кувалдін та інші гурти й виконавці.

Цей фестиваль триватиме протягом 30 липня – 1 серпня, і організатори вже заявили перших його учасників.

У музичній частині відвідувачі також почують “Blueberry Jam, “CHUBAREENEE”, “Академічний квартет Альт”, “Квартет 42”, “Пиріг і Батіг”, “VODA”, “=vseOdno=”, Богдана Куценка і “Очеретяного Кота”.

Також на відвідувачів чекають ще арт-інсталяції, майстер-класи з кераміки та глини (для дітей і дорослих), майстер-класи з виготовлення тканих килимків (EcoVereta), “Співголосся” з Дариною Войтенко, Лабораторія фокусів, хореографічні майстер-класи від Гліба Зельгіна, кіно просто неба, ранкова йога, Велика Барахолка, татуювання, слеклайн, каяки на озерах, мандрівки сабарівським лісом, скелелазіння та багато іншого.

За три дні має відбутися  більш як 60 проєктів та подій. “Справжній культ насолоди і неспішне подільське “dolce far niente” на території закинутого санаторію ім. Коцюбинського”, як кажуть організатори.

 

ПРОГРАМА

(детальну програму із часом виступів організатори опублікують наступного тижня)

День 1. П’ятниця 30 липня

 

Символічне відкриття Території SUN після паузи. Заселення наметового містечка.

О 12:00 почнуть діяти різні активності по всій території: арт-інсталяції, майстер-класи з кераміки та глини (для дітей і дорослих), барахолка, татуювання, каяки на озерах, фотолабораторія, мандрівки сабарівським лісом до каменю Коцюбинського, скелелазіння на Сабарівських скелях.

Garden Stage: Богдан Куценко (читання віршів), “Очеретяний кіт”.

Orange Area: Академічний Струнний Квартет (Альт. Нова історія).

Main Music Stage: “Квартет 42″, “Пиріг і Батіг”, “Zapaska”.

Night Stage: перегляд серій документального серіалу про нову українську культуру “СПАЛАХ” просто неба.

 

День 2. Субота 31 липня

Локація “головне поле”
– 8:00 ранкова йога,
– 11:00 – різні активності по всій території: арт-інсталяції, майстер-клас із кераміки та глини (для дітей і дорослих), майстер-клас із ткацтва (EcoVereta), “Співголосся” з Дариною Войтенко, барахолка, татуювання, каяки на озерах, фотолабораторія, мандрівки сабарівським лісом до каменю Коцюбинського, скелелазіння на Сабарівських скелях.

Локація Garden Stage: “VODA”, “=vseOdno=”, “Мирослав Кувалдін”

Локація Orange Area: Хореографічні майстер-класи від Гліба Зєльгіна.

Локація Main Music Stage: “Blueberry Jam”, “CHUBAREENEE”, “The Hypnotunez”.

 

День 3. Неділя 1 серпня

Локація головне поле
– 8:00 ранкова йога,
–  11:00 почнуть діяти різні активності по всій території: майстер-клас із кераміки та глини (для дітей і дорослих), майстер-клас із ткацтва (EcoVereta), барахолка, татуювання, каяки на озерах, фотолабораторія, мандрівки сабарівським лісом до каменю Коцюбинського, скелелазіння на Сабарівських скелях.

Локація Orange Area: хореографічні майстер-класи від Гліба Зєльгіна.

Showcase Stage: MUSIC шоукейс, JAM session з Богданом Совиком, перегляд серій документального серіалу про нову українську культуру “СПАЛАХ” під відкритим небом.

Фестиваль відбудеться 30-31 липня та 1 серпня на території закинутого санаторію ім. Коцюбинського на Старому місті (вул. Маяковського, 243). Квитки: 110 гривень (1 день), 260 гривень (усі три дні), діти до 16 років, учасники АТО, сироти та люди з інвалідністю – безкоштовно.

З 24 липня відбудеться подорожчання вартості перепусток. На вході теж можна буде придбати перепустки, але їхня ціна буде вищою. Усі деталі та квитки – ТУТ.

Фото з архіву Vежі

Читайте також: Діти, музика і простір: кращі фото з перших Мистецьких вихідних на SUN Території

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.