× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

На фасаді вінницького театру ім. Садовського встановили інтерактивну афішу. ФОТО

12:45
Автор: Vежа

На фасаді обласного академічного музично-драматичного театру ім. Садовського з’явилась інтерактивна афіша. Наразі вона показує анонси подій, які відбуватимуться в інших закладах міста.

На сайті Вінницької обласної ради повідомляють, що встановили її минулого тижня. Нове табло показуватиме анонси театральних та концертних подій Вінниці.

За словами директора театру Володимира Лозовського, інтерактивна афіша зробить анонси майбутніх прем’єр сучасними та яскравішими. Два табло встановили зі сторони центрального входу та на боковій стіні театру. Вони презентують відео культурних подій міста та анонси концертів, що проходитимуть в інших залах міста. Нині театр готує й власні інтерактивні афіші вистав.

Володимир Лозовський також зазначив, що придбали такі афіші за спонсорські кошти.

Нагадаємо, що влітку минулого року розпочалась реконструкція фасаду театру ім. Садовського. Фасад, хол та гардероб мають відремонтувати за майже три мільйони гривень.

Будівля вінницького обласного академічного музично-драматичного театру імені М. К. Садовського – пам’ятка архітектури місцевого значення. Вперше будівництво за проєктом головного архітектора міста Григорія Артинова розпочали в 1910 році. Будівлю театру виконали в неоренесансному стилі з ліпними прикрасами в стилі модерн. Роботи тривали близько 11 місяців, а загальна вартість становила 160 тисяч рублів.

В 1944 році будівля театру сильно постраждала від пожежі. Її відновлювали протягом 1945-50-х років і з того часу театр має звичний нам вигляд. В 1957 році отримав найменування на честь Миколи Садовського, а у 2004 році театр отримав статус академічного.

Фото Марини Сербінович

Читайте також: Фасад вінницького театру ім. Садовського відремонтують майже за три мільйони. ФОТО

Читайте також: “Його сміливо можна перенести до будь-якої столиці”: історія міського театру Вінниці

Читайте також: “Дуже театральне містечко”: історія вінницьких театрів з ХІХ століття

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Вгору

Дякуємо!

Тепер редактори знають.