На дні річки Дністер виявили “контрабандні” електрокабель та шланг. ФОТО

12:00
Автор: Катерина Дядюк
Become a Patron!

На дні річки Дністер виявили “контрабандні” електрокабель та шланг. Правоохоронці підозрюють, що ним мали переправляти контрабандний спирт з Молдови на територію України. 

Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив Сергій Борзов, голова вінницької ОДА. Він зазначив, що таку знахідку виявили прикордонники на ділянці відділу прикордонної служби “Ямпіль” Могилів-Подільського загону.

Імовірно, з його допомогою планували незаконно переміщувати спирт з Молдови до України. Адже повідомляється, що цей трубопровід ще не використовувався, оскільки шланг був порожній та не мав характерного запаху спирту.

Ізольований електрокабель був прокладений по дну Дністра від прилеглого острова до українського берега, а далі був вкопаний в землю на глибину близько 20 сантиметрів та вів у тил території України. З дна річки прикордонники витягнули та викопали із землі 150 метрів кабелю, на кінці якого пристосування для підключення електроживлення та засіб для намотування шлангу на котушку, – йдеться у повідомленні. 

Військовослужбовці продовжили обстеження прилеглої місцевості, залучивши спеціальну техніку. На глибині 3 метрів знайшли пластиковий шланг, що був прокладений під землею від берегової відмілини річки Дністер вглиб території України. Під час демонтажу шлангу, у лісосмузі на території України, правоохоронці виявили спеціально обладнаний підземний “бункер”, до якого виходив кінець шлангу, – написав Сергій Борзов. 

Загалом повідомляється, що прикордонники демонтували 125 метрів шлангу діаметром 20 міліметрів. Наразі прикордонники спільно зі співробітниками УСБУ у Вінницькій області встановлюють коло осіб, причетних до протиправної діяльності.

 

Фото – facebook.com/borzov.s.s

Читайте також: На Вінниччині викрили схему контрабанди бурштину на 17 тисяч доларів. ФОТО

Читайте також: На Вінниччині викрили прикордонників, які допомагали переправляти контрабанду

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.