На “ДІЛИ еко фесті” у Вінниці працюватиме пункт вакцинації

10:24
Автор: Vежа
Become a Patron!

Оновлено: 4 Вересня 2021, в 13:35

UPD: організатори повідомили, що пункту вакцинації не буде через недостатню кількість зареєстрованих

В неділю, 5 вересня, на “Території SUN” (вул. Маяковського, 243) під час другого дня “ДІЛИ еко фесту” у Вінниці функціонуватиме пункт вакцинації. 

Як йдеться в анонсі на Facebook-сторінці фестивалю, щеплюватимуть бажаючих вакциною “СoronaVac”.

Організатори зазначають, що для вакцинації потрібно попередньо зареєструватись за ЦИМ посиланням. Як згодом повідомила  Veжі директорка фестивалю та голова громадської організації “Екологічна платформа ДІЛИ” Марія Леванчук, пункт працюватиме у разі, якщо зареєструється для цього достатня кількість бажаючих – щонайменше 50 людей.

До слова, під час інтерв’ю активістка розповідала, що організатори заходу ведуть перемовини щодо можливості вакцинації гостей фестивалю на локації. Однак, на той час подробиць відомо ще не було.

Додамо, що за повідомленням МОЗ, для того, щоб отримати вакцини, потрібно мати з собою паспорт та реєстраційний номер облікової картки платника податків (колишній ІПН). Водночас, як раніше інформували у Вінницькій міській раді, в місті вакцинують громадян, яким виповнилось 18 років.

Читайте також: Музика, розваги, еко: у Вінниці вдруге відбудеться еко-фестиваль “ДІЛИ”

Читайте також: У Вінниці в межах фестивалю “ДІЛИ” відбудеться екологічний форум

Читайте також: Про об’єднання людей та розваги задля порятунку планети: інтерв’ю з організаторками “ДІЛИ еко фесту” у Вінниці

Читайте також: “Зелений розвиток міст” і “Нульове забруднення”: організатори розповіли про деталі екофоруму “ДІЛИ” у Вінниці

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.