× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

На День міста Раду Поклітару влаштує у Вінниці Dance Hub

13:55
Автор: Vежа

На День міста, 14 вересня о 17.00 год. на майдані біля Літнього театру відбудеться «DanceHub» –  відкрита школа танцю для вінничан та гостей міста

Як повідомляють організатори заходу, під час Dance Hub відбудуться інтерактивні майстер-класи від Раду Поклітару, Лідії Соклакової (м.Київ) та Джозза (м.Вінниця)

“Хедлайнером проеку є Раду Поклітару – балетмейстер, творець театру «Київ модерн-балет», лауреат Національної премії імені Тараса Шевченка, заслужений діяч мистецтв України, 2017 рік, один з провідних майстрів сучасного танцю і прогресивної балетної режисури Європи.

Кожна із робіт балетмейсмтера – експериментальний пошук, що захоплює авторським театральним сюжетом  в поєднанні  з сучасним танцем.

Вистави Раду Поклітару були показані на Міжнародних музичних фестивалях і гастролях в Великобританії, Франції, США, Нідерландах та інших країнах.

Постановки хореографа принесли йому лауреатство на міжнародних конкурсах і фестивалях в Румунії, Італії, Болгарії, Білорусії, Україні”.

Ще одним подарунком стане приїзд вінничанки  Лідії Соклакової. Лідія – фіналістка національного талант-шоу «Танцюють всі» -4, хореограф-постановник вистав Київського національного академічного Молодого театру, хореограф-постановник хореографічних відеопроектів “Рахунок” і “Top yourself”, засновник і хореограф артпроекту “LSDance”.

Плеяду зіркових хореографів доповнить Іван «Джозз» Козак  – засновник і художній керівник «студії сучасного танцю «3Z», хореограф телевізійного  шоу «Майданс» (2 сезон), суддя національного чемпіоната и чемпіоната світу по хіп-хоп танцю “Hip-hop international” в Лас-Вегасі (США), хореограф-постановник клубних шоу в Нью-Йорку і Лос-Анжелесі,Майамі. Тренер команди «3Z rockstarZ» чемпіонів національних чемпіонатів  за версією “challenge”, feel the beat, HHI Ukraine , WADF”, – пишуть організатори.

«DanceHub» є платформою, де кожен демонструє свій власний танець, стаючи динамічною частиною Дня міста.

 

Проект «DanceHub»  реалізується громадською організацією «Креативний простір» у рамках конкурсу грантів до Дня міста від Фонду громади “Подільська громада” за підтримки ЖК Premier Tower, Ісар Єднання та Вінницької міської ради”!

Читайте також: Оркестри, Pianoбoy та «Ляпіс 98»: як Вінниця відзначить День міста. ПРОГРАМА

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Вгору

Дякуємо!

Тепер редактори знають.