На більшості річок Вінниччини закінчився нерест

12:47
Автор: Vежа
Become a Patron!

На річках Вінниччини закінчився нерест, тож була знята більшість відповідних обмежень. Разом з тим, залишились обмеження щодо рибальства на річці Дністер з усіма притоками та у всіх водосховищах.

Про це повідомляється на фейсбук-сторінці Вінницького рибоохоронного патруля.

Так, заборона продовжує діяти:
– у всіх водосховищах з 01 квітня по 09 червня 2024 року включно;
– у р. Дністер з усіма притоками з 01 квітня по 10 червня.

Також в повідомленні нагадали, що під час риболовлі рибалки повинні мати при собі засоби для вимірювання маси та довжини водних біоресурсів. Так, добова норма вилову риби становить 3 кг + одна особина, розмір якої перевищує мінімально дозволений для вилову.

У внутрішніх водоймах мінімальний розмір щуки, який дозволений до вилову – 50 см, судака – 42 см, білизна – 30 см, головень – 24 см, лин – 20 см, ляща та сазана (коропа) – 35 см у дніпровських водосховищах, 30 см – в інших внутрішніх водних об’єктах, плітки – 18 см у дніпровських водосховищах, в інших внутрішніх водних об’єктах – без розмірних обмежень тощо.
Повний перелік мінімальних розмірів водних біоресурсів, які дозволені до вилову, наведений ТУТ.

Відповідно до Правил любительського рибальства під час нересту дозволяється виключно любительське рибальство гачковими знаряддями (добування) вилову з кількістю гачків не більше двох на рибалку або спінінгом з однією штучною приманкою. Рибалити можна з берега за межами нерестовищ.

Тих, хто виявив порушення рибальства чи факт браконьєрства, просять терміново повідомляти за номером телефонної «гарячої лінії» (068) 018-37-52.

Фото – unn.ua