На “Академічному” у Вінниці просять облаштувати майданчик для вигулу собак. ПЕТИЦІЯ

10:59
Автор: Vежа

У мікрорайоні “Академічний” просять облаштувати майданчики для вигулу собак. Оскільки нині власникам тварин доводиться самостійно визначати зони вигулу, це призводить до конфліктів з іншими мешканцями району. 

Відповідну петицію до міської ради опублікували сьогодні, 7 червня. Її автор, Ігор Гусак, зазначає, що оскільки у мікрорайоні відсутні спеціально облаштовані майданчики для вигулу собак, власникам тварин доводиться самостійно визначати зони вигулу. Це призводить до конфліктів з іншими мешканцями.

Крім того, автор петиції додає, що деякі власники собак не зважають на заборону вигулу тварин без повідків та намордників в громадських місцях. Також не всі громадяни обізнані про безпечність соціалізованих собак та правила поведінки поруч з ними, а це призводить до агресії щодо тварин.

– Для усунення потенційно небезпечних контактів дітей та дорослих мешканців міста з собаками та мінімізацію конфліктів, прохання до міської ради терміново розробити, узгодити з забудовником та здійснити проект створення сучасного, довговічного майданчика для вигулу собак (різних порід) закритого типу в спеціально облаштованому для цього місті на обмеженій території, відповідно до вимог законів України та нагальним потребам містян. Також облаштувати належно оснащені контейнерами для збору екскрементів прогулянкові маршрути, — пропонує Ігор Гусак.

Для того, щоб петицію розглянули у міській раді, необхідно зібрати щонайменше 350 підписів. Підтримати звернення можна ще протягом 14 днів за ЦИМ посиланням.

Читайте також: У Вінниці встановили поїлки, щоб врятувати безпритульних тварин. ВІДЕО

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.