“Мисливці за наркотиками”: в Україні запустили чат-бот, за допомогою якого можна повідомити патрульним про наркозлочини

15:30
Автор: Vежа
Become a Patron!

В Україні запрацював чат-бот “DrugHunters” (“Мисливці за наркотиками”) від патрульної поліції. За допомогою нього громадяни зможуть повідомляти правоохоронцям про можливі випадки збуту наркотиків у всіх містах, де працює патрульна поліція.

Як йдеться на Facebook-сторінці патрульної поліції Вінницької області, офіційний чат-бот від патрульної поліції функціонує у месенджері Telegram. З його допомогою можна анонімно та в декілька кліків повідомити патрульним про виявлення як наркотичних речовин, так і самих закладників.

 

Зазначається, що для того, аби залишити заявку про можливе місце закладки чи закладника, достатньо відкрити програму за ЦИМ посиланням  у своєму Telegram’і та розпочати діалог.

Після старту розмови потрібно вказати такі деталі:

– населений пункт,

– адресу, за якою було помічено потенційного зловмисника,

– опис місця, де на думку заявника, може бути закладка (труби, клумба, лавочка тощо).

Також для того, щоб правоохоронці швидше виявили закладку, просять надсилати геолокацію та додавати фото- та відеоматеріали. Після отримання повідомлення про знахідку або ймовірного закладника, патрульні виїжджатимуть на місце і перевірятимуть інформацію.

На сьогодні за виробництво, збут та розповсюдження наркотичних речовин передбачена кримінальна відповідальність: за статтею 307 ККУ, максимальне покарання за подібного роду злочини ‒ позбавлення волі строком до 12 років.

Фото – https://golosgromadu.info/, відео – з Telegram-каналу патрульної поліції Вінницької області

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.