Минулого року інвестиції у Вінницьку область зросли на 38%

13:04
Автор: Андрій Качор
Become a Patron!

Вінницька область за результатами 2018 року опинилася на другому місці в Україні за темпами зростання інвестицій. Фінансові вливання в економіку області у порівнянні з 2017 роком зросли на 38%.

Про це сьогодні, 21 березня заявив голова Вінницької ОДА Валерій Коровій під час офіційної зустрічі з головою Представництва ЄС в Україні Хюго Мінгареллі в приміщенні ОДА.

Як зазначив Валерій Коровій, 60% всіх інвестицій спрямовано в аграрний бізнес, саме в цій сфері Вінниччина є лідером в Україні. Крім того темпи будівництва в області зросли на 44%, що також є найкращим показником в державі.

– В 2013 року питома вага РФ в експорті товарів з Вінниччини складала 40%. У минулому році – лише 3%. Тепер на перших місцях – експорту в Індію, Китай та ЄС. За два останніх роки експорт в ЄС подвоївся, – зазначив Коровій.

Міський голова Вінниці Сергій Моргунов у свою чергу повідомив, що з 2014 році бюджет розвитку Вінниці зріс зі 170 мільйонів гривень у 2014 році до 956 мільйонів станом на зараз.

Окрім того мер Вінниці повідомив про нещодавні відкриття нових потужних заводів з іноземними інвестиціями у Вінниці: завод з виробництва деталей для Mercedes-Benz “Delphi” (ДП “Електричні системи”), Green Cool (завод холодильного обладнання від UBC Group), завод з виробництва паркетної дошки “Barlinek”, підприємство з виробництва сонячних панелей “Kness” та завод компанії “Head” з виробництва спортивного інвентарю, який почне будуватися в 2019 році. Також Сергій Моргунов  повідомив, що наразі є “попередні напрацювання” з португальськими та німецькими інвесторами.

Фото Андрія Завертаного 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.