“Ми є”: у Вінниці покажуть фільм, який мотивує брати відповідальність за власну громаду

10:35
Автор: Олеся Яненко
Become a Patron!

Наступного понеділка у Вінниці покажуть фільм “Ми Є”, який розповідатиме про “історії та цінності простих людей з різних куточків України”.

Як ідеться в анонсі, метою проєкту є мотивування людей брати відповідальність за своє життя та за свою громаду, усвідомлювати власну цінність шляхом створення та презентації фільму на основі відео-дослідження історій та цінностей простих людей з різних куточків України.

– Ми хочемо донести ідею, що кожен особливий, історія кожного унікальна, що кожен в силах будувати своє щасливе життя, не дивлячись на випробування долі, у себе в громаді, що всі ми рівні і однаково важливі, не дивлячись, в якій частині України ми живемо, – йдеться в анонсі. – Фільм-відеодослідження – це відверті історії та думки, без інстаграмного лоску, які мотивують бути собою, слухати своє серце і обирати щастя. А щасливі люди роблять і свою громаду щасливішою.

Організатором проєкту є ГО «Місто Активних Громадян» за підтримки програми «Активні громадяни» Британської ради Active Citizens Ukraine та партнерських ГО “Молодіжна Платформа», «Молода Громада», «Гармонія», «CISID».

Участь у фільмі взяли герої з Київської, Сумської, Вінницької, Одеської, Волинської, Луганської та Донецької областей.

Показ фільму “Ми Є” відбудеться 16 грудня о 18:30 у приміщенні HUB “Місто змістів” (вулиця Пушкіна 11, перший поверх). Тривалість фільму – 1 година. Після презентації організатори влаштують обговорення з чаєм та кавою.

Головне фото: cukr.city

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.