Музичний фестиваль «БарРокКо» на Вінниччині шукає молоді гурти

11:22
Автор: Марина Однорог
Become a Patron!

Вже відомий музичний фестиваль “БарРокКо” цьогоріч відбудеться 20-21 липня у містечку Бар на Вінниччині, а до травня молоді гурти можуть подати заявку на участь.

Після десятирічної перерви фестиваль у Барі відбуватиметься вже втретє та вперше стане дводенним. Відтак, і більше молодих гуртів мають змогу заявити про себе.

Від року до класики: у Барі відбувся фестиваль «БарРокКо». ФОТОРЕПОРТАЖ

За тиждень після оголошення прийому заявок організатори отримали 76 запитів на участь у фестивалі, що значно перевершує показники минулих років. Як розповів Vежі голова громадської організації «Актив.Бар» Сергій Мірчук, у рамках відбору команда шукає молоді колективи з неповторним стилем і звучанням. Основним критерієм відбору є саме оригінальна творчість, вже потім буде звертатися увага на наявність певної фан-бази та участь в інших фестивалях.

Подати заявку на участь можна ТУТ.

Наразі команда вже визначилася з одним із хедлайнерів, якого обов’язково оголосить наступного місяця.

Нагадаємо, що в кінці минулого року організатори фестивалю збирали кошти на краундфандинговій платформі «Спільнокошт». Як розповів Сергій Мірчук, їм вдалося зібрати 38 000 гривень, а за підтримки Міжнародного фонду відродження суму вдасться подвоїти.

– Планів на цьогорічний фест є багато, але поки вони залежать від фінансів. Ми подали заявку на обласний конкурс для громадських організацій, чекаємо результатів. Готуємо колаборацію з іншими фестивалями на Український культурний фонд. Якщо ці проекти будуть успішними, зможемо реалізувати цікаві ідеї. Але поки що розповісти про них не можемо, – розповідає організатор.