Можливе перекриття автошляхів: на Вінниччині протягом тижня відбудуться навчання поліції

16:51
Автор: Vежа
Become a Patron!

Протягом тижня, з 19 по 23 квітня, на території Вінницької області відбудуться тактико-спеціальні навчання поліції. Вінничан попереджають про можливе перекриття доріг і просять не панікувати через скупчення правоохоронців.

Як повідомили у відділі комунікації поліції, мета учбових тренувань – підвищення рівня готовності поліцейських до виникнення надзвичайних ситуацій, швидкості реагування та злагодженості дій усіх поліцейських підрозділів. Зокрема під час відпрацювання завдань можливе тимчасове перекриття автошляхів та вулиць, обмеження доступу до певних територій та об’єктів.

Також участь у навчаннях візьмуть представники Національної гвардії.

– Працівники підрозділів Головного управління Національної поліції у Вінницькій області відпрацьовують тактико-спеціальні навички дій в умовах ускладнення оперативної обстановки, затримання озброєних злочинців. Навчання проходять на території м. Вінниці та області. Звертаємось до громадян з розумінням поставитися до можливих незручностей та не панікувати, якщо на вулицях ви побачите скупчення поліції, – йдеться у повідомленні. 

Крім цього на сайті СБУ повідомили, що у більшості областей України відбудуться антитерористичні навчання. Перелік регіонів там не вказали, однак зазначили, що у навчаннях братимуть участь й регіональні підрозділи Національної поліції.

Метою проведення заходів називають удосконалення міжвідомчої взаємодії з протидії можливим терористичним і диверсійним загрозам. Зокрема у ході тренувань під посиленим захистом перебуватимуть об’єкти критичної інфраструктури, у тому числі енергетичної та транспортної системи.

У цьому випадку також попереджають про можливе тимчасове запровадження особливого режиму в окремих районах, зокрема обмеження або заборона руху транспортних засобів і пішоходів, перевірка документів, що посвідчують особу, огляд автомобілів тощо.

Фото – gdb.rferl.org

Читайте також: Один день з військовим: як служать нацгвардійці у частині під Вінницею. ФОТО, ВІДЕО

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.