Моргунов: до 25 серпня відкриються всі дитсадки у Вінниці

14:47
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Вінниці планують відновити роботу всіх дитячих садків до 25 серпня. Про це повідомляють на офіційному сайті Вінницької міської ради. 

Як йдеться в повідомленні, “з 1 червня після карантину почало працювати 27 муніципальних закладів дошкільної освіти із 55. Решта не встигли відкритись у зв’язку із загостренням епідемічної ситуації в місті. Ці садки почали поступово працювати у серпні. Наразі вже функціонує 32 заклади комунальної форми власності, 1 – приватної форми та 1 заклад, створений на муніципально-приватних засадах.

 – Ми прийняли рішення відкрити до 25 серпня всі дитячі садочки. Основною умовою було, щоб всі працівники пройшли ІФА-тести. Якщо були виявлені певні показники, то додатково робились ПЛР-тести. Тож на сьогоднішні у нас відкрито 34 садочки з 55. Далі будемо працювати, щоб відкривати садочки згідно з передбаченими умовами, – повідомив міський голова Сергій Моргунов.

Також мер нагадав, що було виділено кошти на всі необхідні засоби дезінфекції. «Я заборонив керівництву дитячих садочків збирати кошти на дезінфікуючі засоби, ми повністю забезпечимо. На першому етапі було виділено 1,8 млн грн. Зараз 800 тисяч, і далі будемо виділяти за потреби. Щодо маршруту дитини, то він досить оптимальний, щоб мінімізувати будь-які можливості захворювання на коронавірус»

У повідомленні наводять також слова завідуючої ЗДО №11 Віти Горової:

 – Перед тим, як відкрити заклад всі працівники та персонал здали тести на коронавірус. Зараз дітей ще не багато, але поступово їх буде більше. Адже є правила прийому – має бути довідка про епідоточення діточок і мають бути відповідні щеплення. Сьогодні 9 дітей. Правила у нас такі: батьки приводять дітей в двір, там працівники закладу запитують  про те, чи нормально почуває себе маля, чи немає хворих у родині. Після того в обох міряємо температуру. Потім дитина йде до свого майданчика, батьків пускати в приміщення заборонено

Міська рада повідомляє, що для створення безпечних умов для відвідування садків дітьми і роботи персоналу з 25 травня до 16 червня року 1370 працівників дитячих садків пройшли тестування на коронавірус методом ІФА, в серпні – ще 562 людини. Всього пройшли тестування 1932 працівники дитячих садків комунальної форми власності із 2889.  Тестування проводиться коштом міського бюджету.

Ілюстративне фото – Главком

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.