МОН рекомендує перевести учнів 5-11 класів та студентів на дистанційне навчання

13:32
Автор: Ольга Каплун
Become a Patron!

МОН рекомендує запровадити для учнів 5-11 класів дистанційне навчання у зв’язку зі стрімко зростаючим показником захворюваності на COVID-19 у деяких регіонах. Такі рекомендаційні листи отримали засновники та керівники закладів освіти.

Про це сьогодні повідомили на сайті Міністерства освіти і науки України.

У листах зазначено, що необхідно провести додаткову роз’яснювальну роботу з колективами закладів щодо організації освітнього процесу в умовах карантину. Також організувати інформування працівників і здобувачів освіти про заходи, спрямовані на запобігання поширенню хвороби COVID-19, заборону перебування у закладі освіти сторонніх осіб тощо.

У зв’язку з погіршенням епідеміологічної ситуації в конкретних регіонах, врахувавши консультації з Міністерством охорони здоров’я, МОН рекомендує:

– організувати освітній процес у закладах загальної середньої освіти для учнів 5-11 класів із використанням технологій дистанційного навчання щонайменше протягом двох тижнів
– у закладах професійної (професійно-технічної) освіти організувати перехід на навчання за дистанційною та/або змішаною формою з внесенням відповідних змін до графіка освітнього процесу та розкладу занять
– у закладах фахової передвищої, вищої освіти усіх форм власності та сфер управління запровадити дистанційне навчання від 27 січня до 25 лютого 2022 року, урахувавши необхідні зміни до графіка освітнього процесу та розкладу занять

Також зазначається, що незалежно від епідемічної ситуації, відвідування закладів освіти здобувачами дошкільної освіти, учнями спеціальних закладів освіти та 1-4 класів закладів загальної середньої освіти дозволяється.

Нагадаємо, що нещодавно відправили на доопрацювання рішення про переведення школярів 1-11 класів у Вінниці на дистанційне навчання з 21 січня.

Фото – https://mon.gov.ua/ та https://ms.detector.media/

Читайте також: На Вінниччині другий день поспіль фіксують рекордну кількість хворих на COVID-19 за добу

Читайте також: Рішення про “дистанційку” в навчальних закладах Вінниці з 21 січня – скасували

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.