Молебень та покладання живих квітів: як Вінниця розпочала зустрічати 660-річницю заснування

14:37
Автор: Vежа
Become a Patron!

Завтра, у другу суботу вересня, Вінниця має зустріти 660-річницю від дати заснування. Другий рік поспіль традиційних святкувань у місті не буде.

Як повідомляє Вінницька міська рада, натомість сьогодні, напередодні Дня міста, відбулися інші заходи. Так, зокрема у Спасо-Преображенському кафедральному соборі звершили урочистий молебень та схилили голови в пам’ять про полеглих захисників та захисниць України. Зазначено, що “керівники міста та області й численні парафіяни молилися за вінничан, Україну та якнайшвидшу Перемогу”.

 

…Якщо говорити в цілому про нашу територіальну громаду, то по великому рахунку ми забезпечуємо надійний тил з точки зору підтримки наших Героїв та Героїнь. Хтось купує “Мавіки”, хтось збирає на автомобілі, інші засоби, які необхідні безпосередньо на фронті, хтось робить мобільні лазні. Тобто це якраз саме та згуртована робота щодо допомоги і підтримки наших Збройних сил, які боронять нас, і саме завдяки ним ми сьогодні в місті Вінниця можемо хоч трішки почуватися спокійно і робити те, що робимо, – каже очільник Вінниці Сергій Моргунов.

Також відбулося покладання живих квітів до Пам’ятного знаку Небесній Сотні та загиблим героям російсько-української війни на площі Шевченка.

 

Як відомо, більшість заходів цього року відбудуться онлайн.

Перелік заходів на 8 вересня:

– З 8 по 10 вересняонлайн-концерт «Вінниця – сонця промінь, надії та віри» від вихованців творчих колективів закладу культури «Міський Палац мистецтв».

– 18:00 – Виставка творчих робіт учнів відділення ОТМ до Дня міста «Вінниця – улюблене місто» – проводитиме її Вінницька дитяча школа мистецтв.

Перелік заходів на 9 вересня:

– 11:20 розпочнеться X книжковий фестиваль «VINBOOKFEST» на Європейській площі. Деталі тут.

– 15:00 – Музичне онлайн-привітання до Дня міста заплановано комунальним закладом «Вінницько-хутірська дитяча школа мистецтв»

– 15:00 – Виставка виробів майстрів народного мистецтва нашої громади «Мистецтво одного села» – ЗК «Вінницька централізована клубна система» село Писарівка.

Перелік заходів на 10 вересня:

– 12:00 – продовження книжкового фестивалю «VINBOOKFEST».

Фото – ВМР

Читайте також: У Вінниці в рамках фестивалю «VinBookFest» збиратимуть кошти та книги для військових і ветеранів

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.