«Млиноманія. Осіння зустріч»: вінницьких романтиків кличуть в «Амфітеатр» під скелею у Печері

12:03
Автор: Катерина Дядюк
Become a Patron!

Митців із Вінницької області й не тільки запрошують на «Осінню зустріч» в «Центр Всесвіту» – село Печера Тульчинського району. Традиційно наприкінці вересня «друзі-млиномани» зберуться там, щоб заграти та заспівати, помандрувати і погрітись біля багаття, попрацювати, поспілкуватись і побути серед природи в чудовому товаристві.

Мистецькі вихідні влаштують організатори фестивалю «Млиноманія», а відбудуться вони наприкінці тижня, 28-30 вересня, в «Амфітеатрі» – на затишній атмосферній галявині під скелею в селі Печера.

– Панове музики, поети, митці, – запрошуємо на Осінню зустріч! Заграємо в акустиці біля багаття, можливо, з мінімальною підзвучкою (комбік/мікрофон), зачитаєм віршів, помалюєм краєвиди чи-то портрети… Поджемимо на всьому, що буде, – йдеться в анонсі заходу

Організатори зазначили, що крім цього вони запланували прогулянку в ліс і до порогів, у парк, до церкви та костелу в Печері, Млина у Сокільці та підвісного мосту в Забужжі. А ті, хто любить яскраві враження та екстрим, «скинувшись водію-Алхіміку на пальне», зможуть покататися бездоріжжям на раритетному позашляховику «ГАЗ-69».

Учасникам-млиноманам радять взяти з собою такі речі:
– ч
ашку, миску і ложку;
– 
спальник, намет і каремат;
– теплі речі, шапку і надійне взуття;
– ліхтарик;
– музичні інструменти (гітари, дарбуки, сопілки, дримби, тромбони, кахони тощо);
– засоби особистої гігієни;
– їжу та напої за смаком і бажанням.

Митці зможуть жити ці кілька днів у наметах, у місцевих мешканців, або на туристичній базі «Печера».

Читайте також: Млиноманія-2017: “Фестиваль ентузіастів” з домашньою атмосферою і відсутніми туалетами. ФОТОРЕПОРТАЖ

– Готуватимемо смаковиті страви на багатті: юшку, борщ, плов, рагу, куліш, картоплю тощо. Плюс компот, чаї, цілющі подільські напої, – зазначають організатори. – Достиг сидр з літнього врожаю, тож спробуємо на смак особливі нотки цьогорічного напою. В місцевих можна замовити молочку, мед, яйця та інші продукти. Урожай цього року трохи є, тож овочів візьмемо на місці. Придбати заздалегідь потрібно буде олій, крупи, приправи, м’ясо, сало та інше, що не росте на городах.

Загалом учасники «Осінньої зустрічі» будуть «рибалити, купатися, споглядати, надихатися, творити, мріяти, відпочивати і готувати, відчуваючи різнобарвний смак оксамитової подільської осені».

Щоб провести три дні на природі з цікавими людьми та цілком поринути в творчу атмосферу, учасникам потрібно буде «скинутися» на пальне, їжу, електрику та витратні матеріали. Якщо це зробити до  25 вересня, вартість становитиме 120 гривень, пізніше і на місці зустрічі – 150 гривень,

Картка ПБ: 5168 7573 2444 0926 (Івлєва Вікторія). Транзакцію потрібно буде підтвердити, зробивши знімок з екрану, або взяти чек із собою.

Також усім, хто долучається до зустрічі, потрібно обов’язково зв’язатися з організаторами: (067)302 76 52 (Михайло), (098)440 22 38 (Олексій).

Читайте також: Поділля Incognita: Німецький млин, церква у Печері та містика мавзолею Потоцьких

Фото – mlinomaniya.org.ua