Міст на Тяжилів буде автомобільним, пішохідним та велосипедним

9:54
Автор: Vежа
Become a Patron!

Новий міст на Тяжилів, запланований міською владою, найперше передбачатиме автомобільний, пішохідний та велосипедний рух. 

Про це сьогодні, 29 жовтня на своїй сторінці повідомив міський голова Вінниці Сергій Моргунов. За його словами, “у майбутньому не виключено, що цим напрямком можна буде відкрити новий маршрут громадського електротранспорту.

“Розпочинаємо роботу над перспективним для Вінниці проектом. Це – шляхопровід від вулиці Батозької до вулиці Максима Шимка. Така розв’язка покращить сполучення Тяжилова із Замостям, з’єднавши вулиці Академіка Янгеля та Ватутіна. Адже на сьогодні основне транспортне навантаження приймає на себе вулиця Брацлавська.

Починаємо роботу з розробки містобудівної документації. Відповідне рішення на останній сесії міська рада уже прийняла. Далі – готуватиметься проект будівництва шляхопроводу.

Попереднє бачення цього мосту (орієнтовна довжина – 500 м) через залізничні колії – вантова система, тобто підвісна. Такий варіант – найбільш економічно ефективний. Новий шляхопровід забезпечить автомобільний, пішохідний та велорух. А у майбутньому не виключено, що цим напрямком можна буде відкрити новий маршрут громадського електротранспорту”, – ідеться в повідомленні.

Нагадаємо, що на останній сесії міської ради депутати підтримали рішення про розробку детального плану території для будівництва шляхопроводу з вулиці Батозької до вул Шимка.

За подібне рішення проголосувала абсолютна більшість депутатів. Як пояснив директор Департаменту архітектури Олександр Рекута, ідея самого проекту була закладена ще в 2007 році в Генеральному плані.

– Мова йде про те, аби через залізничну колію, з вул. Батозької до вул. Шимка запроектувати вантовий міст.

Ва́нтовий міст — тип підвісного мосту, який складається з одного або більше пілонів, які сполучені з дорожнім полотном за допомогою прямолінійних сталевих канатів — вантів.

Вікіпедія