Міська рада вручила Подяку вінничанину, який допоміг жінці з вадами зору. ФОТО

13:48
Автор: Vежа

Вінничанин Святослав Кравчук, який вибіг з авто, щоб допомогти жінці з вадами зору перейти дорогу, отримав грошову премію та Подяку міської ради.

Вчинок Святослава потрапив в огляд муніципальних камер спостереження по вулиці Пирогова 6 вересня. А сьогодні, 14 вересня, у міській раді назвали ім’я небайдужого чоловіка і вручили йому Подяку – “за проявлену громадську свідомість, високі людські якості та небайдужість до життя іншої людини”. 

На відео сюжет з 2:52 хвилини:

Сам же Святослав Кравчук вважає таку поведінку нормою і каже, що не вбачає у ній нічого особливого.

– Я бажаю людям, щоб вони завжди допомагали один одному, адже позитивні зміни починаються з кожного з нас. Жінка не бачила кольору світлофору, була дезорієнтована і не знала куди йти. І з мого боку було правильно перевести її через дорогу. Я вважаю це нормою і не вбачаю у цьому нічого особливого. Думаю, що так повинен робити кожен, – зазначив чоловік.

– Святославу зателефонували з роботи і сказали, що його шукають. Тоді ми вже зайшли у фейсбук і побачили відео з моїм чоловіком. Взагалі, я пишаюсь ним, він – молодець. Багато хто не зупинився, проїжджали повз жінку, а мій Святослав зупинився і допоміг, – розповіла Ольга Кравчук, дружина Святослава, яка разом із ним прийшла на вручення.

У міській раді також зазначили, що у Святослава є двоє дітей, і він їм часто повторює, що завжди потрібно робити гарні справи, навіть якщо цього ніхто не помічає, адже це робить життя кращим.

Подяку Святославу Кравчуку вручив заступник міського голови Андрій Очеретний за дорученням міського голови Сергія Моргунова.

– Сьогодні ми вітаємо людину, яка зробила гарний вчинок. Це історія про людяність, про те, як нам усім потрібно відмежуватися від матеріального та бути, у першу чергу, людьми. На минулому тижні у Вінниці трапився випадок, коли людина з вадами зору не могла перейти дорогу на вулиці Пирогова. Святослав допоміг цій жінці і показав своїм прикладом, як потрібно поводитись у таких ситуаціях, – зазначив Андрій Очеретний.

Фото – vmr.gov.ua, facebook.com/SAMorgunov

Читайте також: У Вінниці камери спостереження зафіксували, як водій допоміг жінці із вадами зору. ВІДЕО

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.