× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Мікропрапор України та фруктова ковбаса: у Вінниці стартував ювілейний VinArtFest. ФОТОРЕПОРТАЖ

18:27
Автор: Марина Седракян

Фестиваль подарунків ручної роботи Vin Art Fest вже вдесяте презентує у Вінниці сувеніри, ювелірні прикраси, смаколики та цікаві речі створенні місцевими і не лише майстрами на будь -який смак.

На ярмарці, що триває в Експоцентрі Вінницької торгово-промислової палати на Соборній, з 6 по 9 червня вінничани мають можливість придбати унікальні речі та відвідати майстер-класи з виготовлення сувенірів, прикрас та подарунків.

Проходячи повз ятки переповнені hand made косметикою, аксесуарами , іграшками та солодощами, спостерігаємо цікавість потенційних покупців до такого виду торгівельної творчості.

Цього разу неабияк привернула увагу локація Сергія Тєтєріна з розташованими у ній мікромініатюрами. Застосовуючи цікаву техніку зменшення предмету, в авторських виробах є деталі, які можна розгледіти лише через спеціальне скло або ж мікроскоп.

До прикладу, на монетці 50 копійок створений прапор України, товщина якого дорівнює двом людським волосинам .

 – Цією справою займався мій дід, ще давно. Потім, після його смерті, зненацька й у мене прокинулася бажання створювати щось схоже. Захотілося розвивати й розвивати це, оскільки ідей є вдосталь, а бажання ще більше» – говорить Сергій Тєтєрін.

Кухонні дощечки, оздобленні нетиповим орнаментом, також знаходили покупців сьогодні. На них, представлених у ятці Дідькович Вікторії, оживають квіти  та різнопланові натюрморти.

 – Всі дощечки, не дивлячись на красу оздоблення, є робочі, зроблені у техніці декупаж. Оброблені спеціальним чином, вони не бояться води та придатні для користування кожного дня».

Надзвичайно великий асортимент сухофруктів був представлений у ятці під назвою « I love fruits».

Сушать усе це у Вінниці під інфрачервоним випромінюванням, за температури не вище 40 градусів – таким чином зберігаються усі поживні речовини, мінерали та вітаміни. Опісля всі сухофрукти фасуються у спеціальні еко- коробочки.

 – Орім цукерок, тут можна віднайти томатні слайси, чіпси  з яблука та  апельсин. Також є фруктова ковбаса. На кілограм сухофруктів у даному продукті додається кілограм горіхів – пояснює Максим Лещенко.

Придбати невелику коробочку сухофруктів тут можна за 30 грн. В залежності від розміру ціна збільшується . Наприклад, велика подарункова коробка наповнена різними видами сухофруктів буде коштувати 1000 грн.

Майстрів, що створюють біжутерію на ярмарці також було вдосталь, але увагу привернула дівчина, що вперше бере участь у фесті. Раніше вона просто власноруч створювала подібні вироби усім подругам на дні народження та інші свята .

Вирішивши нести красу в народ, дівчина в перервах між основною роботою створює різноманітну біжутерію ціна якої від 50 грн .

Найдорожче коштують вінки-обручі – по 400грн, адже часу на їх створення потрібно значно більше.

Яскравим акцентом фесту стало створення картини професійним художником Мариною Карпенко.

«Святковий кекс», що символізує день народження, дівчина подарувала організаторам фестивалю, присвятивши його десятій річниці проведення Vin Art Fest.

Фестиваль працюватиме з 6 по 9 червня з 10:00 по 19:00.

Фото Ольги Мірошниченко

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Вгору

Дякуємо!

Тепер редактори знають.