× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

“Мертва душа” і втрата печатки: перші вісім порушень у день виборів на Вінниччині

11:23
Автор: Катерина Дядюк

У відділі комунікації поліції Вінницької області повідомили, що сьогодні правоохоронці отримали вісім повідомлень про можливі порушення виборчого законодавства. Станом на 11:00 підрозділи поліції інформували про втрату печатки, незаконну агітацію тощо.

У повідомленні йдеться, що до Вишенського відділення поліції надійшло повідомлення про надання виборцям бюлетенів без перевірки їхніх паспортних даних.

Цим же підрозділом зареєстрована інформація про отримання жителем обласного центру запрошення на голосування на ім’я померлого родича.

Крім цього поліцейські проводять перевірку за фактом втрати печатки головою однієї з дільничних виборчих комісій Калинівського району.

У поліції зазначили, що решта повідомлень стосувалася незаконного здійснення агітації та розміщення агітаційних матеріалів.

Більше 4 тисяч правоохоронців забезпечують правопорядок поблизу 1650 виборчих дільниць та на вулицях населених пунктів Вінниччини. Станом на 8 годину усі виборчі дільниці розпочали роботу вчасно, за винятком однієї у м. Вінниці, яка відкрилася із запізненням на 30 хвилин.

На території області працює 8 окружних та 1650 дільничних виборчих комісій. Кожну дільницю охороняє щонайменше 2 правоохоронці. Головне завдання поліцейських – забезпечення публічного порядку на дільницях, збереження виборчої документації, недопущення фальсифікацій під час виборів.

Читайте також: На Вінниччині зіпсували понад дві тисячі бюлетенів для голосування

Фото – УНІАН

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Інші новини

Вгору

Дякуємо!

Тепер редактори знають.