Мер Вінниці показав, як виглядатиме новий “Прозорий офіс” на Замості. ГРАФІКА

9:51
Автор: Vежа
Become a Patron!

Міський голова Вінниці Сергій Моргунов опублікував візуалізацію нового “Прозорого офісу”, який невдовзі має відкритися на Замості.

Як йдеться в повідомленні на фейсбук-сторінці мера, “новий соціальний офіс розміститься на другому поверсі адмінбудівлі по Замостянській, 7. Будівельні роботи уже розпочались. Наразі влаштовують внутрішні інженерні мережі, демонтують стару підвісну стелю, готують до подальшого ремонту підлогу та стіни. Реконструкція під центр надання адміністративних послуг відбувається у співфінансуванні з державним бюджетом”.

 

 

 

Міський голова зазначає, що новий “Прозорий офіс” створять за аналогічним принципом, як і на Вишеньці.

Нагадаємо, що тендер на реконструкцію приміщення виграло приватне підприємство “Рослана”: вони погодилися виконати роботи за 16 мільйонів 290 тисяч 972 гривні, що на 4 мільйони 906 тисяч менше, ніж передбачалося.

Серед іншого, тут планується виконати такі роботи:

– підлога – влаштування художньої керамічної плитки та паркету;
– влаштування нових цегляних перегородок товщиною 120 мм;
– опорядження стін – поліпшене фарбування акриловими фарбами;
– влаштування вогнетривких скляних перегородок (вітражів);
– влаштування інформаційних направляючих з тактильними інформаційними позначками та інформаційними тактильними табличками;
– стеля – підшивна стеля з декоративних плит;
– заміна двох ліфтів;
– заміна та влаштування нового сантехнічного обладнання та електрообладнання;
– заміна всіх елементів теплопостачання.

Також передбачено встановлення металопластикових дверей, теплоізоляція покриттів та перекриттів, електромонтажні роботи та роботи з улаштування електроосвітлення, монтаж та обладнання системи пожежної сигналізації, влаштування систем озвучування та відеонагляду (встановлять 17 камер відеоспостереження), встановлять кілька табло.

Нагадаємо, що лише за листопад 2018 року перший поверх ЦНАПу прийняв 22 785 громадян, а тому з розширенням Центру варто очікувати суттєвого збільшення кількості відвідувачів.