МЕГАрозіграш від Еверест™: 50 цінних призів вже радують своїх переможців

9:59
Автор: Vежа
Become a Patron!

На правах реклами

Абоненти Еверест™, які стали переможцями грандіозного новорічного МЕГАрозіграшу вже отримали свої подарунки. 50 різноманітних призів – від портативного PowerBank до сучасного плазмового smart-телевізора вже радують своїх щасливців.

Пропонуємо подивитись відео з вручення призів:

https://www.youtube.com/watch?v=H9Giqw60-v0&t=6s 

Таку чудову  можливість для своїх абонентів пропонує унікальна у Вінниці Бонусна програма. За весь період роботи Програми більш як 2000 вінничан стали щасливими власниками побутової техніки, електроніки, мобільних аксесуарів, товарів для дому, краси та інших корисних призів.

А поки призери-щасливці ще не оговтались від новорічного розіграшу, Еверест™ вже активно проводить черговий січневий МЕГАрозіграш: https://club.everest24.com.ua/ua/draw

Для того, щоб стати учасником, потрібно не багато – бути абонентом компанії. За регулярне користування послугами Інтернету та кабельного телебачення ви отримуєте бонуси, які потім можете обмінювати на участь у розіграші! 

Але ж і це не все! Користуючись Бонусною програмою абоненти Еверест™ отримують безліч переваг, які значно поліпшують їх буденне життя. Адже окрім щомісячних мегарозіграшів абоненти компанії економлять більш ніж витрачають, купуючи різноманітні товари та послуги в майже 150 найкращих закладах Вінниці.

З дисконтною карткою EVERCARD та подарунковими сертифікатами вони гарантовано отримують знижку до 100% на замовленні їжі, купівлі продуктів, дитячих товарів, одягу, взуття, медичних послуг, товарів для тварин, дозвіллі, розвагах, послугах автосервісу тощо.

Долучайтесь, адже з Еверест™ вигідно!

Детальніше про Бонусну програму та ознайомитись з усіма пропозиціями від партнерів можна за посиланням: https://club.everest24.com.ua/ua 

*Поняття «знижка» та «безкоштовно» визначені у Правилах участі в Програмі лояльності: https://club.everest24.com.ua/ua

Розмір знижки, дата початку і закінчення, перелік товарів і послуг, на які вона надається, співвідношення до попередньої ціни встановлюється Партнером, який несе за це відповідальність. Під  «безкоштовним» мається на увазі надання послуг і товарів на спеціальних умовах.