Медикаменти, продовольчі товари та засоби гігієни: Вінниччина отримала дев’ять вагонів гумвантажу з Німеччини

19:43
Become a Patron!

Вінниччина отримала дев’ять вагонів гуманітарної допомоги з Німеччини. Зокрема це більш як три вагони медикаментів на загальну суму понад один мільйон євро – дороговартісні антибіотики, противірусні, знеболюючі, кровоспинні засоби та медикаменти для онкохворих.

Як повідомляє Вінницька обласна військова адміністрація, крім цього у вантажі – продовольчі товари та засоби гігієни вартістю близько 100 тисяч євро. Так, продукти будуть в першу чергу надаватись переселенцям, яких наразі в області понад 180 тисяч. Також формуватимуться у продовольчі набори для родин військових по всій території області.

 

Це найбільший гуманітарний вантаж, який Вінниччина отримала від початку активної фази бойових дій. Найцінніше, що надійшло у цьому вантажі – це медикаменти і обладнання, зокрема, сучасний апарат для гемодіалізу, – зазначив заступник начальника Вінницької ОВА Андрій Кавунець.

За його словами, гумдопомога формувалася за потребами, які були визначені обласною військовою адміністрацією разом з профільними департаментами ОВА.

 

Зазначено, що організували та доставили вантаж позаштатні радники начальника ОВА Сергія Борзова – меценати Павло Михайлов та Віталій Костюк, які купували допомогу за власні кошти, а також збирали спільно зі своєю командою в Україні та Німеччині.

Окрім них, у Вінницькій ОВА подякували за переданий гуманітарний вантаж групі лікарень St. Elisabeth Group GmbH та їх генеральному директору Тео Фрайтагу, компанії Anker Schroeder ASDO GmbH та її директору Даніелю Шредеру та Місії Ігоря Войтенка.

Фото – Вінницька обласна військова адміністрація

Читайте також: Понад 140 “буржуйок”, автомобілі, генератори та квадрокоптери: в Міжрегіональному штабі зібрали допомогу для захисників з Вінниччини. ФОТО

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.