Medcard24: економія часу та виняткова зручність

16:45
Автор: Vежа
Become a Patron!

Реклама

Medcard24: економія часу та виняткова зручність

Люди періодично хворіють, а це означає, що для кожного з нас надзвичайно важливою є професійна медична допомога. Звернутися до фахового спеціаліста у зручному режимі та отримати своєчасну якісну терапію легко, якщо скористатися спеціальною інформаційною платформою. Суть Medcard24 полягає у швидкому записі до лікаря та можливості отримання всієї необхідної інформації стосовно свого здоров’я.

Що дає наявність електронної медичної карти (ЕМК)?

Всі негаразди, пов’язані з довгим пошуком паперової медичної карти в реєстратурі, записом до лікаря та стоянням у чергах під кабінетами, залишаються позаду, якщо ви реєструєтеся на сайті Medcard24, вибираючи перед цим сімейного лікаря та підписуючи з ним декларацію. Входячи у свій приватний кабінет, ви можете отримати доступ до всієї інформації стосовно себе:

  • історія лікування — записи та відвідування лікарів, результати прийомів, призначення фахівців, коментарі спеціалістів та власні відгуки;
  • загальна медична інформація — пільги, група крові, алергічні реакції, результати флюорографії, інфекційні хвороби тощо;
  • вакцинація — дані про щеплення, проведенні планово чи за індивідуальним графіком;
  • щоденник вимірювань — тиск, пульс, вага, рівень кисню в крові, температура та інші дані;
  • заявки на прийом — користуючись електронною медкартою, пацієнти отримують можливість вибрати лікаря, оптимальну дату та час для відвідування медичного закладу.

Ще однією важливою перевагою Medcard24 є організація взаємодії між лікарем і пацієнтом. До ЕМК вносяться призначення та дані про вимірювання і прийом лікарських препаратів. Такий індивідуально встановлений план спостережень дає змогу формувати розклад прийому ліків, обстежень, запису на консультації.

Як встановити застосунок Medcard24?

Користуватися платформою можна як за допомогою ПК, так і з будь-якого електронного гаджета. Для цього краще встановити на пристрій застосунок Medcard24, завантаживши з магазину додатків або з сайту. В останньому випадку здійснювати пошук додатка не потрібно — достатньо лише пройти за посиланням, після чого активувати на основній сторінці опцію «Завантажити». Застосунок готовий до роботи абсолютно безкоштовно. 

Процес встановлення не займає багато часу, а розібратися в інтерфейсі застосунку зможе навіть непідготовлений користувач.