“Малюємо історію про новорічну Вінницю”: юних художників запрошують долучитись до конкурсу малюнків

11:26
Автор: Ольга Каплун
Become a Patron!

У Вінницькій міській територіальній громаді розпочався конкурс юних художників “Малюємо історію про новорічну Вінницю”. До участі запрошуються учні мистецьких шкіл віком 7-15 років.

Як повідомила сьогодні Вінницька міська рада, вже розпочався конкурс юних художників «Малюємо історію про новорічну Вінницю». Він проходитиме у змішаному форматі, в тому числі онлайн на веб-ресурсах закладів культури. Роботи переможців експонуватимуть у холі Вінницької міської ради.

До участі в конкурсі запрошуються учнів мистецьких шкіл Вінницької територіальної громади. Охочим долучитись до конкурсу потрібно створити творчу роботу у жанрі коміксу і подати її до 10 грудня:

Учасниками конкурсу можуть стати діти віком від 7 до 15 років – учні мистецьких шкіл Вінницької міської територіальної громади. Малюнки повинні бути створені у жанрі коміксу. Допускаються роботи, які виконані традиційними матеріалами (за вибором автора), а також створені за допомогою графічного планшета або комп’ютера, роздруковані на папері формату не менше А3.

Заявки на участь потрібно подати до департаменту культури Вінницької міської ради на електронну адресу [email protected] до 10 грудня цього року. Роботи учасників потрібно подати до Вінницької дитячої художньої школи також до 10 грудня.

Кожен учасник представляє одну-дві роботи у певній техніці (рисунок, живопис, композиція, колаж, батік, графіка) та матеріалами (акварель, гуаш, темпера, пастель, туш).

Журі визначить по три переможці у кожній віковій категорії. Під час оцінювання враховуватимуть відповідність обраній темі, творче вираження головної ідеї, композиційну досконалість, образне рішення, колірні співвідношення, художній рівень, технічну якість виконання.

Як розповів директор департаменту культури міської ради Максим Філанчук, конкурс проводиться не лише для сприяння розвитку творчих здібностей вінничан, а й для популяризації визначних історичних, пам’ятних місць, краєвидів рідного міста. На роботах потрібно зобразити атмосферу новорічної Вінниці, зимові фантазії, традиції святкування новорічно-різдвяних свят на Поділлі.

Конкурс організовує виконавчий комітет Вінницької міської ради.

Ілюстративне фото – https://www.vmr.gov.ua/