× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Малювати, щоб жити: вимушеним переселенцям у Вінниці зніматимуть стрес мистецтвом. ВІДЕО

14:45
Автор: Юлія Плахтій

Щоб допомогти вимушеним переселенцям пенсійного віку зняти стрес та самовиразитися, у Вінниці запровадили курси арт-терапії. У рамках таких психологічних тренінгів, двічі на тиждень люди малюють, спілкуються між собою та просто відпочивають.

Як повідомляє 5 канал, самі учасники арт-терапії задоволені таким дозвіллям. Зокрема, люди зазначають, що у колі «своїх» їм легше заспокоїтись. Тренінги організувала громадська організація «Спільна справа», яку заснували також вимушені переселенці, психологи за фахом.

Поки що учасники арт-терапії тільки малюють, та, як зазначає психолог Лілія Немаш, невдовзі планують включити у програму й в’язання, ліплення – заняття, які спонукають створювати щось нове.

Заступниця голови ГО «Спільна справа» психолог Світлана Дмитрієва каже, що вимушено переміщені особи й так зазнали забагато стресу, втратили на Сході свої соціальні зв’язки, які були для них звичними. А враховуючи те, що вони пенсійного віку, то потребують ще більше уваги та підтримки. Відтак головна задача тренерів – показати, що життя триває й після переїзду.

Більше інформації можна дізнатися у Світлани Дмитрієвої за телефоном: 093 998 41 17 або написавши на електронну адресу: spilna-sprava@i.ua.

Нагадаємо, діти вимушено переміщених осіб у Вінниці безкоштовно вивчають англійську мову.

Вгору

Дякуємо!

Тепер редактори знають.