“Майже нічна дискотека”, бал та фуд-фест: як у Вінниці відзначатимуть День молоді

12:27
Автор: Дар'я Гоц
Become a Patron!

Оновлено: 15 Червня 2018, в 15:28

Наприкінці червня у Вінниці відзначатимуть День молоді та загальноміський випускний бал. Для вінничан влаштують свято у Центральному парку з конкурсами, виступами музикантів, призами та міні-фестивалем вуличної їжі. 

День молоді святкуватимуть у суботу, 23 червня, на Фонтанній площі, що у Центральному міському парку.  Початок святкування о 17:00.

Як розповів Вінниця.info директор МПМ “Зоря” Євген Майданик, для вінничан гратимуть артисти міського палацу мистецтв та гурт “Пан Карпо”. Близько 21 години розпочнеться “майже нічна дискотека” від DJ Madis. Протягом свята серед присутніх будуть розігрувати подарунки від спонсорів: путівка в Європу, ювелірна прикраса, а також аксесуар від весільного салону. Для того, щоб молодь не зголодніла, організатори влаштують невеликий Фудфест. 

Наступного дня, у неділю 24 червня свято продовжиться відзначенням загальноміського випускного балу. Початок також о 17:00 на Фонтанній площі. У рамках цього свята відбудеться перший Чемпіонат міста з гри на уявній гітарі. Також влаштують молодіжний пікнік за участі майстрів приготування вуличної їжі. На площі також відбудеться вечірка з розіграшем призів та подарунків.