Майже 22 тисячі вінничан отримали дві дози вакцини від COVID-19

14:09
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Вінниці триває вакцинація населення проти коронавірусної хвороби. Минулими вихідними у центрах масової вакцинації щеплення отримали 1230 людей.

У суботу та неділю, 31 липня та 1 серпня, у Вінницькій міській територіальній громаді працювали два Центри вакцинації населення — в Експоцентрі та «Мегамоллі». Там вакцинували вінничан, яким виповнилось 18 років. Їм пропонували препарат від «Moderna», повідомляють на сайті Вінницької міської ради.

Зокрема, 480 громадян отримали щеплення у центрі, який облаштували в приміщенні Експоцентру, а ще 750 містян — у ТРЦ «Мегамолл».

За словами директора департаменту охорони здоров’я міської ради Олександра Шиша, повний курс вакцинації вже пройшли майже 22 тисячі вінничан. Першу дозу отримали 40 558 містян, другу — 21 530. Вакцинують вінничан безкоштовно.

Отримати щеплення можна не лише протягом вихідних днів, а й у будні. З понеділка по п’ятницю працює Центр вакцинації населення від Covid-19 у міському палаці мистецтв «Зоря» (вул. Стрілецька, 44). Там вакцинують препаратом «Moderna».

Крім того, імунізуватись можна в пунктах вакцинації в Центрах первинної медико-санітарної допомоги, які працюють щоденно. Стаціонарні пункти щеплень в ЦПМСД працюють з 9:00 до 13:00.

– Тут проводиться вакцинація та ревакцинація другою дозою вакцини «CoronaVaс», ревакцинація другою дозою вакцини «Соmirnaty» американського бренду «Pfizer», — повідомляють у міській раді.

Фото з сайту ВМР

Графіка Катерини Дядюк

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.